oferty pracy: Pracy Pracy - Reńska Wieś, opolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 651

Pomoc nauczyciela

Grodków, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Grodków, powiat: brzeski, woj: opolskie Zakres obowiązków: wg zakresu czynności Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

wydawanie posiłków w szkole

LIDO - Nysa, opolskie
Opis oferty pracy: poszukujemy osoby do wydawania posiłków w szkole we Nysie; osoba z doświadczeniem gastronomicznym; godz. pracy 10-15 w dni robocze; wiek

Listonosz

Poczta Polska - 65 ocen - Otmuchów, opolskie
Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów

Pracownik biurowy / Doradca Klienta (na zastępstwo)

Pośrednictwo Finansowe Kredyty Chwilówki - Nysa, opolskie
Szukasz równowagi i stabilizacji w pracy? Zależy Ci na umowie o pracę? Chcesz pracować w firmie z wieloletnim doświadczeniem? Posiadasz wykształcenie co

Laborant - kontroler jakości

Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie - Nysa, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Aleja Wojska Polskiego 9, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zakres obowiązków: Pobieranie prób laboratoryjnych i

Staż - Pracownik biurowy

Tułowice, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tułowice, powiat: opolski, woj: opolskie Zakres obowiązków: pon- pt 8-16 Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa

Asystent Dyrektora Zakładu Produkcji Etanolu

BIOAGRA S.A - Goświnowice, opolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW Sporządzanie i analiza raportów, sprawozdań, zestawień i prezentacji. Wsparcie Dyrektora i zespołu menadżerów w bieżących projektach.

Specjalista ds. Magazynu Utrzymania Ruchu

Intersnack - Nysa, opolskie
Główne obowiązki:  Kontakt z producentami części, maszyn oraz linii produkcyjnych,  Zamawianie części potrzebnych do realizacji prac planowych oraz za

OPIEKUN KLIENTA

PLUS BANK - Nysa, opolskie
Aplikuj do PLUS BANK S.A., gdzie: zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności, otrzymasz możliwość rozwoju i awansu, poznasz specyfikę pracy w

Magazynier-sprzedawca

KADAR PHU Dariusz Dominiak Niemodlin - Niemodlin, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Opolska 54, 49-100 Niemodlin, powiat: opolski, woj: opolskie Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów;

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Reńska Wieś, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.