oferty pracy: Pracy Pracy - Reńska Wieś, opolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 647

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

PKO Bank Polski - 9 ocen - Nysa, opolskie
Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w

Listonosz

Poczta Polska - 70 ocen - Nysa, opolskie
Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów

Pracownik produkcji

Elica Group Polska sp. z o.o. - Nysa, opolskie
Zapewniamy: Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz dodatki Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Bezpieczne i przyjazne warunki pracy Pełne przeszkolenie na

Sprzedawca

Wierzbięcice, opolskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wierzbięcice, powiat: nyski, woj: opolskie Zakres obowiązków: Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z

Staż w Dziale Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Promedica24 - 3 oceny - Nysa, opolskie
Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie? Oczekujesz przyjemnej atmosfery i pracy z

opiekun dziecięcy

Ziębice, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ziębice, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: ZGODNIE Z WNIOSKIEM Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Operator Procesu - praca w fabryce czekolady

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Przeworno, dolnośląskie  1 lokalizacja
Opis firmy Obowiązki Zadania: • Praca w branży spożywczej - czekolada, • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, • Zapewnienie ciągłości produkcji na linii

Kierownik Sklepu

Martes Sport - Nysa, opolskie
Wymagania: udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych, doświadczenie w

Operator Maszyn - praca stała

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Ziębice, dolnośląskie
Opis firmy Obowiązki Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów

Cukiernik

FPHU Barbara Straub - Tułowice, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 2c, 49-130 Tułowice, powiat: opolski, woj: opolskie Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów cukierniczych Rodzaj

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Reńska Wieś, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.