oferty pracy: Pracy Pracy - Rénska Wiés, opolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 620

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska 53 ocen - Polska Cerekiew, opolskie
wymiar etau: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

referent prawno-administracyjny

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu - Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: referent prawno

Pracownik biurowy

COROPLAST Spółka z o.o. z udziałem zagranicznym - Krapkowice, opolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: KILIŃSKIEGO 1, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie Zakres obowiązków: tel. 77 44 66 077 Rodzaj umowy:

Pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

Poczta Polska 53 ocen - Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

Asystentka Prezesa/ sekretarka

Speed Błysk Technika Drogowa Sp. z o.o. - Zdzieszowice, opolskie
Firma powstała w 2010r. i działa w obszarze urządzeń poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jesteśmy aktywni na obszarze całej Polski, a nasza

PAKOWACZ - Olszowa, woj. opolskie

Euro Kadra - Ujazd, opolskie
OBOWIĄZKI: pakowanie i przepakowywanie towarów (chemia gospodarcza, kosmetyki) pakowanie zestawów WYMAGANIA : chęć do pracy dyspozycyjność do pracy na

POMOC ADMINISTRACYJNA- STAŻ

Kędzierzyn-Koźle, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zakres obowiązków: KOMPLETOWANIE I WPINANIE DOKUMENTÓW

HYDROFLEX ROLAND RIGOLL - Krapkowice, opolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 3 MAJA 12, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas

Pakowanie towaru

Eurokadra S.A - Ujazd, opolskie
Eurokadra S.A • pakowanie i przepakowywanie towarów (chemia gospodarcza, kosmetyki) • pakowanie zestawów Wymagania: • chęć do pracy • dyspozycyjność do pracy

Listonosz

Poczta Polska 53 ocen - Zdzieszowice, opolskie
Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Reńska Wieś, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy