oferty pracy 1 - 10 z 14 805

Pracownik biura – Pilne!

Klient Gratka.pl - Pabianice, łódzkie
Szukamy młodej, ambitnej i kreatywnej osoby. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy. Oferujemy: bardzo

Pracownik Działu Przyjęć i Zwrotów

Ptak Fashion City - Rzgów, łódzkie
Zadania: Przyjmowanie towarów dostarczanych do magazynu (sprawdzenie czy stan fizyczny przyjętego towaru zgadza się z wystawionym przez dostawcę dokumentem,

Pracownik biurowy od zaraz w Ksawerowie

Obsługa klienta z branży dziecięcej (allegro, sklep www) e-mail i telefon Wymagania: - bdb obsługa komputera - szybkie pisanie na klawiaturze - mile widziana

PRACOWNIK BIUROWY

Klient Gratka.pl - Pabianice, łódzkie  1 lokalizacja
POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO PROSTYCH CZYNNOŚCI BIUROWYCH OD ZARAZ. ZAPEWNIAMY DOBRE WARUNKI PRACY ORAZ WYSOKIE WYNAGRODZENIE. PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI

pracownik biurowy

Pabianice, łódzkie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zakres obowiązków: pracownik biurowy /nabór staż Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Recepcjonista w gabinecie badań słuchu

Amplifon Poland Sp. z o. o. - Pabianice, łódzkie
Grupa Amplifon jest światowym liderem w branży doboru aparatów słuchowych. Naszym celem jest pomoc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć

Listonosz /samochód/

Poczta Polska - 55 ocen - Pabianice, łódzkie  2 lokalizacje
praca w wymiarze 0,5 etatu Do zadań pracownika będzie należeć : doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych realizacja planów sprzedażowych dot.

KUBMAR Marek Kubiak - Teodory, łódzkie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 98-100 Teodory 43, powiat: łaski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: pomoc przy szukaniu zleceń na załadunek aut po UE

PRACOWNIK RECEPCJI

Kolumna Park Sp. z o.o. - Pabianice, łódzkie
HOTEL KOLUMNA PARK *** poszukuje Kandydatów na Stanowisko: PRACOWNIKA RECEPCJIMiejsce Pracy: Przygoń/ŁódzkieZADANIA: - Profesjonalna bieżąca obsługa

Kasjer-sprzedawca

Rossmann - Pabianice, łódzkie
Nasi pracownicy na tym stanowisku odpowiadają za obsługę klientów zgodną z naszymi standardami: sprawne obsługiwanie klientów przy kasie, pomoc i doradzanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Pabianice, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.