oferty pracy: Pracy Pracy - Pabianice, łódzkie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 10 427
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

referent

Izba Skarbowa w Łodzi - Pabianice, łódzkie  1 lokalizacja
Izba Skarbowa w Łodzi Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: referent w Pierwszym Samodzielnym Referacie Postępowań Podatkowych W

Praca-Biurowa

Klient Praca.Gratka.pl - Pabianice, łódzkie
Oferta jest skierowana osoby spełniającej poniższe wymagania: pracowita, odpowiedzialna, komunikatywna, zorganizowana, ambitna, kreatywna. Oferujemy

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska 45 ocen - Rzgów, łódzkie  2 lokalizacje
Wymiar etatu: 0,9 Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

do drogerii.

- Łódź, łódzkie
Aktualnie ogólnopolska sieć drogerii przyjmie 6 osób do sprzedażykosmetyków. Młody zespół. Interesujące wynagrodzenie, 885-236

Recepcjonista / Recepcjonistka

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania - Łódź, łódzkie
Obowiązki: obsługa recepcji i klientów Poradni według standardów Poradni, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, obsługa urządzeń do badania składu ciała.

pracownik biurowy

Firma reklamowa z własną produkcją zatrudni osobę na stanowisko obsługa biurowa. Do zakresu obowiązków należy : -bezpośrednia obsługa klienta -odbieranie

Pracownik biurowy

DENT-R - Łódź, łódzkie
Firma handlowa w branży stomatologicznej zatrudni pracownika do prac biurowych oraz działu windykacji. Wymagana znajomość pakietu MS Office. Proszę o wpisanie

pracownik produkcyjny

Greek Trade Sp. z o.o. - Pabianice, łódzkie
Firma spożywcza (przetwórstwo owocowo-warzywne) poszukuje pracownika produkcji do pracy przy linii produkcyjnej. Wymagana aktualna książeczka do celów Sanepid

Kontroler Wewnętrzny

PKP Koleje Państwowe - Łódź, łódzkie
Zakres zadań na stanowisku: prowadzenie kontroli instytucjonalnej w celu potwierdzenia zgodności stanu faktycznego z obowiązującymi przepisami prawa

Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI - Łódź, łódzkie
Firma działająca na terenie Niemiec poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów.Wymagana biegła znajomość języka

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Pabianice, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy