oferty pracy 1 - 10 z 2 564

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 54 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Kołobrzeg - FUP ul. Arciszewskiego wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i

Pracownik na dostawy

Rossmann - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej i rozładunek towaru; Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie;

ASYSTENT KIEROWNIKA SALONU HOUSE

Lpp - 10 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Obowiązki obsługa klienta; praca z towarem zgodna ze standardami VM przyjętymi w siciach LPP SA; prace porządkowe w salonie. Oferujemy stabilne

Pokojowa

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "NIWA" w Kołob... - Kołobrzeg, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Norwida 3, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Sprzątanie basenu. Praca na

Pomoc nauczyciela

Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori - Kołobrzeg, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi 3-4 letnimi. Praca

Niania na 6 do 8 godzin dziennie - Kołobrzeg - Pełny etat

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Pełny etat, Stała
Poszukuje niani do 9 miesięcznej energicznej dziewczynki. Opieka u mnie w domu najczęściej 7.30 - 14, czasem troszke dlużej, czasem krócej, oraz wyjścia na

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 180 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Sprzedawca

STEINHOFF International - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje. Aktualnie do

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Sprzedawca – Opiekun Działu

JYSK - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Kontrakt
JYSK to rzetelna i wiarygodna firma obecna na polskim rynku od wielu lat – doceniamy i nagradzamy solidną pracę i zaangażowanie. Klienci JYSK wysoko cenią

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Prace Dam - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.