oferty pracy: Prace Dam - Stalowa Wola, podkarpackie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 819

Pracach Magazynowych

DPD - 263 ocen - Stalowa Wola, podkarpackie
Do zadań tej osoby będzie należało: • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie, • przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich. Wymagania

Konsultant ds. Szkoleń

Alior Bank - 19 ocen - Stalowa Wola, podkarpackie
Jeżeli jesteś osobą, która: może pochwalić się sukcesami w sprzedaży i praktyczną znajomością technik sprzedaży; potrafi pracować ze standardami obsługi

Doradca klienta w mKiosku (dla osób bez doświadczenia)

Aspiro S.A. - Stalowa Wola, podkarpackie
Miejsce pracy: Mielec, Stalowa Wola, Rzeszów Region: podkarpackie Numer referencyjny: DKmKb_05.17 Opis stanowiska Jesteś młodą osobą i chcesz zrobić

Proste prace magazynowe od zaraz 2700/mc

Gi Group Sp. z o.o. - Jarocin, podkarpackie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na

Pracownik Administracyjny

About You.PL Sp. z o.o. - Stalowa Wola, podkarpackie
Za co będziesz odpowiedzialny? Wprowadzanie zamówień do systemu. Stałą opiekę nad nowymi jak i istniejącymi klientami. Uzupełnianie informacji w bazach

Asystent ds. personalnych Sandomierz

Gi Group Sp. z o.o. - Sandomierz, świętokrzyskie

mBank - 7 ocen - Stalowa Wola, podkarpackie
Opis stanowiska Jesteś młodą osobą i chcesz zrobić pierwszy krok w swojej karierze? Szukamy ludzi gotowych do zdobywania wiedzy z zakresu bankowości i

Doradca Klienta

Stalowa Wola, podkarpackie  1 lokalizacja
Twoje zadania: Doradztwo ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Pozyskiwanie oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem. Aktywna sprzedaż produktów

Doradca Klienta Dział: Rekreacja

Media Expert - 6 ocen - Stalowa Wola, podkarpackie
Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę klienta i pracę

Doradca Klienta

Media Expert - 6 ocen - Stalowa Wola, podkarpackie  2 lokalizacje
Co możesz zyskać pracując u nas: Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, bez okresu próbnego! Wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Prace Dam - Stalowa Wola, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.