oferty pracy: Prace Dam - Pszczyna, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 5 141

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 958 ocen - Pszczyna, śląskie  6 lokalizacji
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

referent księgowy

Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: obsługa programów księgowych, obsługa programów płacowych

PRACOWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI

SALUS CONTROLS - Pszczyna, śląskie
Firma SALUS Controls jest wiodącym producentem regulatorów temperatury oraz innych urządzeń, których nadrzędnym celem jest efektywne sterownie systemami

sprzedawca

Pszczyna, śląskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: sprzedaż produktów AGD/RTV, obsługa systemów sprzedażowych,

referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Czechowice-Dziedzice, śląskie
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent Izba Administracji Skarbowej 40-022 Katowice ul.

Specjalista

Lidl - 1 958 ocen - Jankowice, śląskie
Twoim najważniejszym zadaniem będzie zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia towarowego w przydzielonym regionie. Do Twoich obowiązków będzie należeć terminowe

Listonosz z samochodem

Poczta Polska - 63 ocen - Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, • budowanie pozytywnych relacji z klientami, • realizacja planów

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska - 63 ocen - Brzeszcze, małopolskie
Wymiar czasu pracy: 0,5 et W formularzu aplikacyjnym proszę z oczekiwanym wynagrodzeniem odnośić się do powyższego wymiaru etatu. Do zadań pracownika będzie

SPECJALISTA DS. POLIGRAFII

ZAMEL - Pszczyna, śląskie
Wymagania: znajomość pakietu Adobe In Design mile widziana znajomość platformy MAC znajomość technik składu tekstu i obróbki grafiki znajomość procesu

Specjalista ds. Obsługi Klienta

SGS Polska Sp. z o.o. - Pszczyna, śląskie
Zadania: Obsługa klienta podczas realizacji zleceń badań laboratoryjnych, usług środowiskowych i BHP Wsparcie merytoryczne klienta w zakresie ochrony

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Prace Dam - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.