oferty pracy: Prace Dam - Pszczyna, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 5 018

Obsługa klienta detalicznego

KAPIAS Elżbieta Kapias - Goczałkowice Zdrój, śląskie
Centrum Ogrodnicze KAPIAS Goczałkowice- Zdrój Zatrudni na stanowisko: Obsługa klienta punktu detalicznego Wymagania: - dyspozycyjność, - praca na zmiany,

Praca biurowa

Akademia Czystości Sp. z o.o. - Tychy, śląskie
Opis oferty pracy: Akademia Czystości Sp. z o.o. zatrudni osobę do prowadzenia biura. Do zadań zatrudnionego pracownika należeć będzie: - obsługa klientów

Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Sklep zoologiczny - Pszczyna, śląskie
Przyjmę sprzedawcę z doświadczeniem do sklepu zoologicznego. Praca od zaraz. Praca od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00.

pracownik fizyczny

Zakład Handlowo-Usługowy MODERN-BUD - Pszczyna, śląskie
Zatrudnimy pracownika na pełen etat do prac budowlano brukarskich Telefon kontaktowy

inspektor

Urząd Skarbowy w Żorach - Żory, śląskie
Urząd Skarbowy w Żorach Naczelnik poszukuje kandydatów na stanowisko: inspektor do spraw postępowań podatkowych w Samodzielnym Referacie Postępowań

osoba do czyszczenia odzieży

Usługowa Spółdzielnia Pracy - Pszczyna, śląskie
Zakres obowiązków...

Pracownik fizyczny

OWOCOWY OGRÓD S.C. TADEUSZ OLEJNIK, MARIA OLEJNIK - Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

ATRIA Polska sp. z o.o. - Pszczyna, śląskie
Drukarnia fleksograficzna poszukuje pracownika biurowego do bieżącej obsługi zleceń. Od kandydatów wymagamy: • wykształcenia min. średniego, • dobrej

pracownik biurowy

G&G PERSONAL Sp z o.o. - Żory, śląskie

Sprzedawca/kasjer

Filia Żory - Żory, śląskie
Stanowisko: Sprzedawca/kasjer Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Miejsce pracy: ul. Żory x, 44-240 Żory Zakres obowiązków: Obsługa

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Prace Dam - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy