oferty pracy: Prace Dam - Gdańsk, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 7 038

Sekretarka/ Sekretarz/ Asystent(ka) Zarządu

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Zakres obowiązków...

Recepcjonistka / Recepcjonista do obiektu biurowego

Securitas - Gdańsk, pomorskie
Securitas jest największym na świecie koncernem zajmuącym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie

starszy inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów na stanowisko: starszy inspektor do spraw wydatków osobowych w

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Intrac Polska Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Czego oczekujemy od kandydata? Wykształcenia średniego Doświadczenia w pracy biurowej Doskonałych umiejętności organizacji własnej pracy Doświadczenia

GDAŃSK-kontroler/ka jakości - PRACA OD ZARAZ

CRS Polska Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
CRS jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość

inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów na stanowisko: inspektor do spraw obsługi wymiany informacji

POMOCNIK NA PRODUKCJI

MBP Gdańsk - Gdańsk, pomorskie
Stanowisko: POMOCNIK NA PRODUKCJI Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Miejsce pracy: 80-308 GDAŃSK Zakres obowiązków: PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI

Recepconista/ka serwisu Skoda Plichta Gdynia

Plichta - Gdynia, pomorskie
Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje

Asystent ds. personalnych

Lpp - Gdańsk, pomorskie
Obowiązki wsparcie pracowników działu w prowadzeniu procesu rekrutacji; publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych poprzez system ATS; wstępna selekcja aplikacji

praca fizyczna

- Gdańsk, pomorskie
Ciężka praca fizyczna- 25 tys.zł za 6 tygodni. Tylko dla mężczyzn. Tel.532-007-937

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Prace Dam - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy