oferty pracy: Praca Zlecenie - Pawłowice, śląskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 440

obieraczka pieczarek

FUNGHI-POL Sp. z o.o. - Studzienice, śląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jaskółek 12, 43-215 Studzienice, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: praca w pieczarkarni przy zbiorze

Pracownik hali sprzedaży

JOBMAN.pl - Pawłowice, śląskie  12 lokalizacji
Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

Tłoczarz w metalu

SMART WORK SP. Z O.O. - Strumień, śląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ks. Londzina 61, 43-246 Strumień, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: roboty produkcyjne na prasach

Sprzedawca

FPHU "FENIX" - Jastrzębie-Zdrój, śląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
Praca na umowę zlecenie do 3 m-cy z możliwością przejścia na umowę o pracę na 1/2 lub 1/4 etatu. WARUNKI PRACY I PŁACY....

pakowacz

SEACO Marcin Molenda - Kobiór, śląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rodzinna 97, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: pakowanie paczek, drukowanie etykiet

Inspektor Jakości Czechowice Dziedzice

Negotrust - Czechowice-Dziedzice, śląskie
Przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie; Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy...

Sprzątaczka

Amlux Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zakres obowiązków: sprzątanie obiektów bankowych itp.

Pracownik utrzymania czystości

Zakłady Usługowe EZT S.A. - Rydułtowy, śląskie  1 lokalizacja
Część etatu
Opis oferty pracy: Zakłady Usługowe EZT S.A. poszukują osoby do pracy w charakterze Pracownika utrzymania czystości. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Mile...

pracownik do prac torowych

BUDMEX Szymon Klimczak - Pszczyna, śląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: prace torowe Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca

Brygadzista

Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: nadzór nad przygotowaniem towaru do wysyłki, Rodzaj umowy:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Zlecenie - Pawłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy