oferty pracy: Praca Spawacz - podkarpackie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 49

Spawacz

TRANSSYSTEM - Wola Dalsza, podkarpackie
Wymagania: - uprawnienia spawalnicze i praktyczne umiejętności spawania metodą MAG, spawania spoin pod badania ultradżwiękowe oraz spawania pod topnikiem -

SPAWACZ W INSTALACJI SANITARNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE ELMAR-W WI... - Rzeszów, podkarpackie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: SŁOCIŃSKA 235, 35-330 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: SPAWANIE INSTALACJI SANITARNYCH

Spawacz

"TRANSSYSTEM" SPÓŁKA AKCYJNA SP. K. W WOLI DALSZEJ - Wola Dalsza, podkarpackie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 37-100 Wola Dalsza 367, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych Rodzaj umowy

Spawacz Konstrukcji Stalowych 135 FW

LAXO Work Sp. z o.o. - Jasień, podkarpackie
Opis stanowiska: przygotowywanie materiałów do spawania, spawanie konstrukcji stalowych, praca z dokumentacją techniczną, praca wg wymagań jakości

Spawacz

BMF POLSKA Sp. z o.o. - Leżajsk, podkarpackie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Fabryczna 7, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Spawanie elementów metalowych Rodzaj

Spawacz

PLUS KADRA Sp. z o.o. - Mielec, podkarpackie
Zadania: - wykonywanie czynności spawalniczych zgodnie z instrukcją stanowiskową, - utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku, - zapewnianie płynnego

Spawacz TIG

Fletcher - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Firma produkcyjna poszukuje Spawacza TIG. WYMAGANIA: - umiejętność spawania metodą TIG - doświadczenie min. 2 lata; - umiejętność czytania

Spawacz MIG/MAG

Assunto Sp. z o.o. - Nowa Sarzyna, podkarpackie
(KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, szuka pracowników na stanowisko Spawacz Oczekujemy:....

Spawacz

Assunto Sp. z o.o. - Stalowa Wola, podkarpackie
Lokalizacja: Nowa Sarzyna Oczekujemy: • Min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza (mile widziane doświadczenie w pracy przy konstrukcjach

Spawacz

Mainserv - Tarnobrzeg, podkarpackie
Firma Mainserv z siedzibą w Tarnobrzegu poszukuje kandydata na stanowisko spawacz. Wyprodukowanie zaprojektowanych elementów- używanie maszyn- przeprowadzanie...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Spawacz - podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.