oferty pracy: Praca Praca - Siemianowice Śląskie, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 11 234

Asystent/ka

TAURON Polska Energia - Katowice, śląskie
Wymagania: Wykształcenie średnie Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym Znajomość oprogramowania MS Office oraz Outlook Komunikatywność

Pracownik Sklepu

Lidl - 2 228 ocen - Siemianowice Śląskie, śląskie  13 lokalizacji
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

PKO Bank Polski - 10 ocen - Siemianowice Śląskie, śląskie  7 lokalizacji
Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w

PRACOWNIK ZAOPATRZENIA SZPITALNEGO

Farmacol - Katowice, śląskie
Opis stanowiska: Analiza sprzedaży towarów „szpitalnych”, Kontrola bieżących stanów magazynowych towarów „szpitalnych” pod umowy przetargowe, Przygotowanie

Inżynier budowlany/ Pracownik biurowy

Siemianowice Śląskie, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, ŚLĄSKIE Zakres obowiązków: Praca biurowa, administracyjna w firmie budowlanej. Rodzaj umowy:

ASYSTENT/-KA W BIURZE ZARZĄDU

Opis stanowiska: Prace administracyjne związane z obsługą Biura Zarządu, Organizacja terminarza prac Zarządu, Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

Pakowanie herbaty

International Flex Solutions - Chorzów, śląskie
Do zadań pracownika będzie należało: Pakowanie, etykietowanie produktów, składanie kartonowych elementów. Foliowanie palet. Praca, wymaga zdolności manualnych

referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Chorzów, śląskie
Komenda Miejska Policji w Chorzowie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent Komenda Miejska Policji w Chorzowie ul

Sekretarka

About You.pl Sp. z o.o. - Wojkowice, śląskie  7 lokalizacji
KIM JESTEŚMY?Jedną z firm będącą Pionierem w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy

Stanowisko ds. Obsługi Klienta

Poczta Polska - 78 ocen - Czeladź, śląskie
Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Siemianowice Śląskie, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.