oferty pracy: Praca Praca - Siemianowice Śląskie, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 12 863
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

Doradca ds. nieruchomości

Artemis Nieruchomości - Siemianowice Śląskie, śląskie  2 lokalizacje
Zatrudnimy Doradcę ds. nieruchomości. Region: Siemianowice Śląskie, Proponujemy: elastyczny czas pracy, wysokie wynagrodzenie ( podstawa + prowizja lub

Kurier

Egeris Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie, śląskie
Przewożenie dokumentów po Katowicach i okolicach (do 50 km od Katowic) Oferujemy - bardzo dobre warunki finansowe - szerokie wsparcie w początkowym okresie

stała praca od zaraz- Specjalista ds Obsługi Klienta

Instytut Badania Marki - Czeladź, śląskie
Opis oferty pracy: Instytut Badania Marki, niezależna firma badawcza, istniejąca na rynku od 2001 roku poszukuje osób na stanowisko Specjalisty ds. obsługi

Pracownik Produkcyjny

COVERIS Rigid Polska Sp z o.o. - Siemianowice Śląskie, śląskie
Wymagania: • oczekiwane wykształcenie: średnie/ minimum zawodowe • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym • książeczka dla celów sanitarno

Doradca Klienta

SANTANDER - Chorzów, śląskie
Zadania: profesjonalną, zgodną ze standardami obowiązującymi w Banku, jakość sprzedaży i obsługi Klientów aktywną sprzedaż produktów oferowanych przez Bank

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja 6 ocen - Chorzów, śląskie  1 lokalizacja
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

wizytator

Kuratorium Oświaty w Katowicach - Katowice, śląskie
Kuratorium Oświaty w Katowicach Śląski Kurator Oświaty poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: wizytator w Wydziale Nadzoru Pedagogicznego W

ekspedientka

- Siemianowice Śląskie, śląskie  4 lokalizacje
ekspedientkę do sklepu z odzieżą i bielizną damską w Siemianowicach Śl. Kontakt: skleppasjasiemianowice@interia

Sekretarka medyczna

SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW W KATOWICACH SPÓŁKA Z O... - Katowice, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Leopolda Markiefki 87, 40-211 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: - Prowadzenie dokumentacji

Pakowacz / Pakowaczka - Praca od Września

IFlexS Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie, śląskie
IFlexS Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Siemianowice Śląskie, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy