oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 867
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

Konsultant - Sprzedawca

Jeronimo Martins Dystrybucja 6 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Charakterystyka pracy: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta doradztwo w zakresie doboru kosmetyków dbanie o estetyczny wygląd sklepu obsługa kasy

POSZUKIWANIA NIANIA DO GRZECZNEGO 8 LATKA OD ZARAZ !

- Rzeszów, podkarpackie
Stała
Witam, poszukuję niani do 8 letniego chłopca, chłopiec bardzo żywy lecz grzeczny i ułożony, poszukuję niani z Rzeszowa (opieka na ulicy Marszałkowskiej),

Starszy specjalista ds. kadr i płac

OPTeam SA - Rzeszów, podkarpackie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: sporządzanie umów o pracę, dokumentów oraz innych zaświadczeń związanych z zatrudnieniem,

Sprzedaż usług doradczych + praca biurowa

GEECS S.A. - Rzeszów, podkarpackie
Firma GEECS S.A. przyjmie osobę do pracy na stanowisko: sprzedawca usług doradczych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się także obsługą

Kontroler Wewnętrzny

PKP Koleje Państwowe - Rzeszów, podkarpackie
Zakres zadań na stanowisku: prowadzenie kontroli instytucjonalnej w celu potwierdzenia zgodności stanu faktycznego z obowiązującymi przepisami prawa

samodzielny pracownik

Moska Małgorzata - Rzeszów, podkarpackie
Obowiązki: Pani w wieku 30-45 lat uczciwa, sumienna,dyspozycyjna. Praca kierownicza ,nadzór nad pracownikami z Polski, rezerwacja miejsc. Dbanie o czystość i

Dostawca - Sprzedawca

Nestle Waters Polska S.A. - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu powyżej 3,5 t w warunkach miejskich Ręczne wyładowanie butli (18,9 l) z samochodu i dostarczenie ich do Klienta

UMOWA ZLECENIA W ZESPOLE MONITORINGU NALEŻNOŚCI

PKO Bank Polski - Rzeszów, podkarpackie
Główne zadania: telefoniczna obsługa Klientów w zakresie akcji wyjaśniających i monitujących opóźnienia w realizacji zobowiązań Klientów wobec Banku Oczekujemy

Sprzątaczka

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 - Rzeszów, podkarpackie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rudnickiego 2, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Sprzątanie Rodzaj umowy: Umowa o

Pracownik administracyjno - biurowy

Firma Handlowa SOFT Sp. Jawna - Rzeszów, podkarpackie
Poszukujemy osoby( student) na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego. Rzetelność , dokładność,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy