oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 003
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Stażysta W Biurze Wsparcia Sprzedaży

PGE Obrót S.A. - Rzeszów, podkarpackie
Staż
Zakres obowiązków: Szczegółowa analiza prawna specyfikacji istotnych warunków zamówienia Formułowanie zapytań do specyfikacji istotnych warunków zamówienia

Starszy referent w Trzecim Referacie Podatku od Towarów i Us...

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Rzeszów, podkarpackie
* * Ogłoszenie nr: 172697 * Data ukazania się ogłoszenia: 01 WRZEŚNIA 2015 R. IZBA SKARBOWA W RZESZOWIE * Dyrektor * poszukuje kandydatek/kandydatów na

starszy referent

Izba Skarbowa w Rzeszowie - Rzeszów, podkarpackie
Izba Skarbowa w Rzeszowie Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: starszy referent do spraw orzecznictwa w zakresie podatku od towarów i

Pracownik biurowy

SEBAMIN PPHU - Rzeszów, podkarpackie
Sebamin PPHU jest przedsiębiorstwem, które wykonuje usługi dla firm i klientów.Wykonujemy usługi w zakresie: - sprzątanie domów, mieszkań, biur- usługi

REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

JEDNOSTKA WOJSKOWA 4784 RZESZÓW (34 WOJSKOWY ODDZI... - Rzeszów, podkarpackie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: KRAKOWSKA 11B, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: udział w wykonywaniu zadań i

SPRZEDAWCA

Intersport - Rzeszów, podkarpackie
Wymagania: otwartość i zorientowanie na klienta umiejętność współpracy w zespole doświadczenie sprzedażowe w branży sportowej mile widziane uśmiech,

Specjalista ds. Baz Danych

Partners in Progress Sp. z o.o. - Rzeszów, podkarpackie
Stała
Miejsce pracy: Jasionka Liczba wakatów: 2 Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Branża: IT – Programowanie Minimalne wymagania: •

Osoba do obsługi klienta

Spółka Galileo - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Osoba do obsługi klienta Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska osób do obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy. Praca polega na

Niania dla rezolutnego 9-latka

- Rzeszów, podkarpackie
Stała
Witam, poszukuję odpowiedzialnej osoby z optymistycznym podejściem do życia, kóra byłaby chętna odbierać ze szkoły rezolutnego chłopca w wieku 9 lat oraz

starszy specjalista

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie - Rzeszów, podkarpackie
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: starszy specjalista do spraw inwestycji

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy