oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 187

Stanowisko ds. rozliczeń

ZUS Oddział w Rzeszowie - Rzeszów, podkarpackie
Nazwa jednostki organizacyjnej ZUS Oddział w Rzeszowie Nazwa komórki organizacyjnej Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek w Inspektoracie ZUS w Mielcu

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

Nazwa jednostki organizacyjnej ZUS Oddział w Rzeszowie Nazwa komórki organizacyjnej Wydział Ubezpieczeń i Składek w Inspektoracie ZUS w Mielcu Adres

praca biurowa

Biuro finansowe - Rzeszów, podkarpackie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nowo otwarte biuro Finansowe poszukuje osób na stanowisko Doradcy klienta

Wykonywanie Prac Biurowych

Centrum Medyczne Promedica NZOZ - Rzeszów, podkarpackie
Kontrakt
Zakres obowiązków: uzupełnianie dokumentacji, prowadzenie uzupełnianie, archiwizacja, ksiąg przyjęć pacjentów wykonywanie zleconych prac biurowych Kraj:

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 58 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

KARENA S.A., Anywhere - Rzeszów, podkarpackie
wymagania wyślij do nas swoje CV na adres | hr@karena.pl Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że

ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO

INOX - GROUP - Rzeszów, podkarpackie
Branża: - Administracja biurowa - Obsługa klienta - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Jeżeli jesteś młodą, ambitną, komunikatywną i zdeterminowaną

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Dokumentacji (umowa na z...

Asseco Poland - Rzeszów, podkarpackie
Główne zadania: Administracja systemu back-office do obsługi zleceń formalnych Archiwizacja dokumentów Organizacja i porządkowanie dokumentacji Wymagania

Pracownik produkcji

CYFROWAFOTO - Zaczernie, podkarpackie
Wymagania: Bardzo dobra organizacja pracy Umiejętność „majsterkowania” Zdolności manualne i spryt techniczny Samodzielność, optymizm Umiejętność

Pracownika Administracyjno-Biurowego

Pracownika kobieta Administracyjno-Biuroweg - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: szukam Pracownika Administracyjno-Biurowego jesli jestes zainteresowany wyslisz cv do mnie w e mail moj mail: knud.anderson@mail.ru

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Rzeszów, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.