oferty pracy: Praca Praca - Ryki, lubelskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 554

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska - 53 ocen - Żelechów, mazowieckie
wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

Pozostałe oferty pracy

SANTE A.Kowalski - Sobolew, mazowieckie
Jeśli w naszej ofercie nie ma stanowiska na które chciałbyś aplikować, zamieść swoje CV I list motywacyjny poniżej. Pracodawca przyjazny osobom

Technik prac biurowych

Dęblin, lubelskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie Zakres obowiązków: obsługa biura, obsługa klienta Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

FPH Luks Lucja Kisiel - Ryki, lubelskie
Zakres obowiązków: Tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży zagranicznej, Pozyskiwanie nowych i rozszerzanie istniejących rynków, Raportowanie i

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 122 ocen - Puławy, lubelskie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Dorywczo bądź na stałe - pakowanie płyt DVD bezpłatny dojazd

HR Progress - Puławy, lubelskie
Opis oferty pracy: Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress Sp. z o.o. (408) poszukuje dla swojego Klienta - lidera branży filmowej, do pracy w Piasecznie koło

Opiekun osoby starszej

TommySound Production Maria Stępień - Dęblin, lubelskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Śląska, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie Zakres obowiązków: organizacja wolnego czasu, pomoc przy posiłkach,

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, biologia lub inne pokrewne) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w

Pomocnik Sprzedawcy - Dęblin.

NEONET S.A. - 5 ocen - Dęblin, lubelskie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii. W

Młodzy specjalista w dziale obsługi klienta

Puławy, lubelskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa klienta, informacja handlowa. Wsparcie dla

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca - Ryki, lubelskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy