oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 728

Pracownik biurowy

Izabela Żelazko Architekton - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wincentego Pola 25, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: prowadzenie

Pomoc Apteczna

SUPER-PHARM - Jelenia Góra, dolnośląskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie dostaw aptecznych Wprowadzanie leków na stan magazynu Prowadzenie dokumentacji dla magazynu aptecznego Wymagania

Pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

Poczta Polska - 3.653 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie
Wymiar etatu: 0,875 Do zadań pracownika będzie należeć: dokonywanie wymiany ładunków pocztowych, przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 3.653 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  2 lokalizacje
Wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

CodeTwo - Jelenia Góra, dolnośląskie
Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania na platformy Microsoft Exchange Server i Office 365. Tworzone przez nas rozwiązania

Pokojowa/y

Orbis - Jelenia Góra, dolnośląskie
Pokojowa/y będzie odpowiedzialna/y za pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z

Pracownik Recepcji/ Kasjer

Grupa Wróbel - Jelenia Góra, dolnośląskie
Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa recepcji firmy obsługa kasy (transakcje gotówkowe, terminal płatniczy) rezerwacja terminów wizyt serwisowych

Pracownik firmy kurierskiej

OTTO Polska Sp. z o.o. - Jelenia Góra, dolnośląskie
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta

Listonosz samochodowy

Poczta Polska - 3.653 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

Kasjer/Sprzedawca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy Obsługa kasy fiskalnej Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy