oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 192

Nastawniczy

PKP Koleje Państwowe - Jelenia Góra, dolnośląskie
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: nadzorowanie pracowników wykonujących roboty w podległym okręgu nastawczym, prowadzenie dokumentacji w celu

Pracownik Sklepu

Lidl 943 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Z FUNKCJĄ KASJERA

PKO Bank Polski 5 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie
Główne zadania: aktywna sprzedaż wybranych produktów Banku i grupy kapitałowej Banku, obligacji Skarbu Państwa, znaków wartościowych i innych realizowanie

SPECJLISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Główne zadania: profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie usług oferowanych przez Dom Maklerski PKO Banku Polskiego S.A. aktywne pozyskiwanie

Listonosz

Poczta Polska 53 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH

Tesco 3 766 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie
Twoje zadania: Monitorowanie cen produktów przeznaczonych do sprzedaży w celu zapewnienia ich zgodności z cenami w systemie. Przygotowanie i wyeksponowanie

Listonosz samochodowy

Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

referent ds. pracowniczych i płacowych

Sępów, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Sępów, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych pracowników, karty ewidencji

Sprzedawca

Takko Fashion Polska Sp. z o.o. - Jelenia Góra, dolnośląskie
Zadania Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o ekspozycję towaru Obsługa kasy Oferujemy Pracę w firmie

Obsługa kina

Helios - Jelenia Góra, dolnośląskie
Wymagania wobec kandydatów: wiek 18-25 lat potwierdzony status ucznia lub studenta dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole wysoka kultura osobista

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy