oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 4 389

Asystent notariusza

Kancelaria Notarialna - Jelenia Góra, dolnośląskie
Poszukujemy osób z ukończonymi studiami na kierunku prawo, szczególnie preferowane osoby na aplikacji notarialnej , tj. osób które miałyby przygotowywać

Magazynier

Inter-Team - Jelenia Góra, dolnośląskie
Zakres obowiązków: Kompletowanie zleceń Przyjmowanie towaru na stan magazynu (praca ze skanerem) Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom oraz kierowcom

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 340 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Sprzedawca

Zakres obowiązków: Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy Dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję

Sprzedawca

Smyk - Jelenia Góra, dolnośląskie
SPRZEDAWCY Miejsce pracy:: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Świdnica, Wałbrzych Region:: dolnośląskie Spełniaj

Osoba do pakowania prezentów

Douglas - Jelenia Góra, dolnośląskie
Poszukujemy dynamicznych i uśmiechniętych osób, które będą wsparciem Perfumerii w rozpoczynającym się przedświątecznym czasie. Wybrane osoby zajmą się

Pracownik pomocniczy /asystent

Qing Hua - Jelenia Góra, dolnośląskie
Zatrudnię pracownika na stanowisko pracownika pomocniczego . Oferujemy : -prace w miłej atmosferze -osobom ambitnym i zaangażowanym dajemy możliwość awansu i

Pracownik produkcji

Stara Kamienica, dolnośląskie  1 lokalizacja
Już od 100 lat zajmujemy się obróbką blachy. Stawiamy na tradycję i doświadczenie, podstawa naszego sukcesu jest też zespół wykwalifikowanych pracowników oraz

Specjalista ds. Logistyki

Stara Kamienica, dolnośląskie

Kasjer/Sprzedawca

SUPER-PHARM - Jelenia Góra, dolnośląskie
Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Opis stanowiska Miejsce pracy: ul.Puławska, Warszawa ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zapewnienie profesjonalnej obsługi

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.