oferty pracy 1 - 10 z 4 701

RECEPCJONISTA

Orbis - Jelenia Góra, dolnośląskie
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w

Specjalista ds. administracyjno - jakościowych

WINGSTORE - Jelenia Góra, dolnośląskie
Specjalista ds. administracyjno - jakościowych Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Jelenia Góra Opis stanowiska: Prowadzenie biura, sporządzanie,

SPRZEDAWCA W SALONIE RESERVED

Lpp - 9 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie
Obowiązki praca z towarem, zgodna ze standardami Visual Merchandisignu, przyjętymi w sieciach LPP SA; obsługa klienta; prace porządkowe w salonie Oferujemy

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 153 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Stała
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Doradca Klienta

Polbank - Jelenia Góra, dolnośląskie
Raiffeisen Polbank Doradca Klienta Miejsce pracy: Jelenia Góra Region: dolnośląskie Numer referencyjny: DK/OSSJGóra/AB Opis stanowiska Umowa na

Empik - 5 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Doradca Klienta Miejsce pracy:: Głogów, Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Oława, Oleśnica, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec Region:: dolnośląskie Do zadań

Recepcjonista

Klient Gratka.pl - Jelenia Góra, dolnośląskie
Studio Fryzjerskie TRENDY HF szuka osoby ma stanowisko recepcjonista / organizator pracy salonu / asystent fryzjera www.facebook.com/trendy.jeleniagora

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Jelenia Góra, dolnośląskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Koordynator ds. Sprzedaży -

Leroy Merlin Polska - 733 ocen - Jelenia Góra, dolnośląskie
Koordynator ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Jelenia Góra W LEROY MERLIN PROPONUJEMY CI: - pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia - dużą samodzielność w

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Kurowski Group sp. z o.o. - Jelenia Góra, dolnośląskie
GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Wystawianie faktur i dokumentów magazynowych;Windykacja należności;Obsługa projektów poligraficznych;Wsparcie działu handlowego w bieżących

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca Praca - Jelenia Góra, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy