oferty pracy: Praca Praca Praca - Batorowo, wielkopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 11 176

Pomoc Apteczna

SUPER-PHARM, - Poznań, wielkopolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie dostaw aptecznych Wprowadzanie leków na stan magazynu Prowadzenie dokumentacji dla magazynu aptecznego Wymagania

Sekretarka-Recepcjonistka/Sekretarz-Recepcjonista

Admico Wielkopolskie Spółki Zarządzające Sp. z o.o... - Poznań, wielkopolskie
Admico Sp. z o.o. firma istniejąca na rynku od 1997 roku oferująca kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska 45 ocen - Poznań, wielkopolskie
Wymiar etatu: 0,75 Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

FAKTURZYSTKA

Hodowla Soi Agroyoumis Polska - Poznań, wielkopolskie
Firma Hodowla Soi Agroyoumis Polska o wiodącej pozycji na rynku nasion soi w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: FAKTURZYSTKAJest dla Ciebie ważna

Pomoc do obsługi sekretariatu

Ekonair Sp. z o.o. - Przeźmierowo, wielkopolskie
FIRMA OŚWIETLENIOWA MIVIENA dostawca kompleksowych systemów oświetleniowych zatrudni na umowę zlecenie pomoc do obsługi sekretariatu Miejsce pracy:

inspektor

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu - Poznań, wielkopolskie
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu Dyrektor Regionalnego Zarządu poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: inspektor w Zespole ds.

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska 45 ocen - Poznań, wielkopolskie  1 lokalizacja
Wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

Obsługa biura/sekretariatu

Smart MBC - Poznań, wielkopolskie
Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), do swojego zespołu, poszukuje osoby na stanowisko: Obsługa biura/ sekretariatuNr ref.:

PRACOWNIK OBSŁUGI SEKRETARIATU

Allbroker Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
• bieżąca obsługa sekretariatu firmy • wspomaganie zespołu firmy w zakresie prostych prac przygotowawczych obsługiwanych programów ubezpieczeniowych

Rejestratorka medyczna - asystentka

Gabinet Stomatologiczny Beata Lipko-Leśniewska - Przeźmierowo, wielkopolskie
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Bezpośredni kontakt telefoniczny oraz osobisty z pacjentami kliniki zgodnie z przyjętymi standardami

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Praca Praca - Batorowo, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy