oferty pracy: Praca Praca Praca

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 238 603

Pracownik ze znajomością języka niemieckiego (nie wymagamy d...

Niemcy
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec: Pracownik ze znajomością języka niemieckiego (nie wymagamy doświadczenia)

Pracownik Produkcji - dla K/M

klient serwisu gazetapraca.pl - Niemcy
Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz

Pracownik produkcji - Niemcy Wsch., okolice Drezna

Niemcy
GMC Bueroservice GmbH świadczy usługi z zakresu pracy tymczasowej na terenie Niemiec i Austrii. Posiadamy głównie oferty pracy w branży medycznej, produkcyjnej

praca fizyczna

Agrarkontakt - Niemcy
Niemy, Holandia - karuzele, gastronomia, rolnictwo. Tel. 531401250, 534800452...

Pracownik produkcji - Pakowanie ziół

OTTO Polska Sp. z o.o. - Holandia
Opis stanowiska: - Pakowanie ziół - Naklejanie etykiet - Realizacja zamówień na magazynie - Wykonywanie bieżących prac magazynowych Oferujemy: - Atrakcyjne

Pracownik Produkcji

Mondelez International - Skarbimierz
(Zatrudnienie od maja 2016) Do obowiązków osób na tym stanowisku należeć będzie: Manualne pakowanie wyrobów czekoladowych do opakowań Zapewnienie ciągłości

Pracownik produkcji/pakowacz

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
Obowiazki: pakowanie artykułów spożywczych ważenie i kontrola jakości produktów etykietowanie produktów podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych utrzymywanie

Pomoc Apteczna

SUPER-PHARM, - Warszawa, mazowieckie  3 lokalizacje
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie dostaw aptecznych Wprowadzanie leków na stan magazynu Prowadzenie dokumentacji dla magazynu aptecznego Wymagania

Pracownik Produkcji Odbieranie, Pakowanie i Etykietowanie

SFS Poland - Zagranica
„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia

Pracownik produkcji i administracji w fabryce

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wielolet... - Holandia
Opis stanowiska: produkcja i pakowanie kanapek różne prace administracyjne m.in podpisywanie kart godzinowych, sprawdzanie list obecności pracowników,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.