oferty pracy 1 - 10 z 284 388

Młodszy Specjalista ds. Organizacyjnych - Asystentka Zarządu

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie
Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) oraz urządzeń biurowych Komunikatywność i

Program Stażowy w Zespole ds. Projektów Operacyjnych

DANONE - Warszawa, mazowieckie
Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos

Pracowników produkcji (odbiór towaru) od 05.09.2016

EP Personal - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: - Odebranie, kontrola i księgowanie towaru - praca w temperaturze 2-6 stopnie C. - godziny pracy 5:00 – 14:00 Wymagania: - Znajomość

murarz, pracownik gospodarczy, opiekun zwierząt

Polska
OGRÓD Zoologiczny Zoo Safari Borysew od zaraz zatrudni opiekunów zwierząt, pracowników gospodarczych i murarzy. CVna adres: biuro@zoosafari.com.pl, 43-678-91

opiekun zwierząt, pracownik gospodarczy, murarz

Polska

opiekun zwierząt, murarz, pracownik gospodarczy

Polska

Obsługa Kina

Helios - Starachowice, świętokrzyskie  26 lokalizacji
Poszukujemy energicznych osób chętnych do pracy w bezpośredniej obsłudze widzów. Mile widziane osoby o zainteresowaniach związanych z filmem. Wymagania wobec

Bibliotekarz

Bańska Niżna, małopolskie  6 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bańska Niżna, powiat: nowotarski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Praca w bibliotece Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Auchan Bydgoszc...

Auchan - 893 ocen - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Paweł, przed awansem przez trzy lata był Pracownikiem Działu Technicznego. W miejscowości, z której pochodzi wszyscy wiedzą, że jak się coś popsuje to „Paweł

Zatrudnie magazyniera do pracy w Niemczech

Lotus gmbh - Niemcy
Niemiecka Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w LandshutBawaria poszuje dla swoich klientow na stanowisko: Magazynier/Komisjoner: Obowiązki: układanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.