oferty pracy: Praca PL - Zakopane, małopolskie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 86

Doradca Klienta Detalicznego (Zakopane)

Zakopane, małopolskie
Doradca Klienta Detalicznego (Zakopane) ( Numer typu stanowiska POL000416) Wyzwania, które na Ciebie czekają: analiza potrzeb klientów i sprzedaż produktów

Praca w pensjonacie w Poroninie z zamiaszkaniem i wyzywienie...

Klient Gratka.pl - Poronin, małopolskie
Szukamy młodej, energicznej dziewczyny do pracy w pensjonacie w Poroninie. Oferujemy wyżywienie + zamieszkanie + pensja. Praca od już!

sprzątaczka

Białka, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Białka, powiat: suski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: sprzątaczka Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Doradca Klienta Biznesowego (Zakopane)

Doradca Klienta Biznesowego (Zakopane) ( Numer typu stanowiska POL000563) Ważne rzeczy, którymi będziesz się zajmować to: • kompleksowa obsługa klientów

Doradca Klienta Detalicznego - Kasjer (Nowy Targ) umowa na z...

Nowy Targ, małopolskie
Doradca Klienta Detalicznego - Kasjer (Nowy Targ) umowa na zastępstwo ( Numer typu stanowiska POL000592) Wyzwania, które na Ciebie czekają: wykonywanie

Osoba sprzątająca

Klient Gratka.pl - Zakopane, małopolskie
Firma sprzątająca poszukuje do sprzątania mieszkań, apartamentów, domów i pokoi w Zakopanem i Kościelisku. Wymagamy solidności i elastyczności (często praca w

Doradca klienta indywidualnego

mBank - Zakopane, małopolskie
Główne zadania: realizacja celów sprzedażowych poprzez sprzedaż produktów bankowych (konta osobiste i firmowe, produkty kredytowe oraz produkty inwestycyjne)

Pracownik hali sprzedaży

JOBMAN.pl - Zakopane, małopolskie  1 lokalizacja
Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

Praca - wykładanie towaru ZAKOPANE

Work&Profit - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z

Praca - kasjer/sprzedawca ZAKOPANE

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL - Zakopane, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy