oferty pracy: Praca PL - Tarnów, małopolskie

Filter results by:
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 227

pracownik biurowy (I)

Tarnów, małopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zakres obowiązków: kosztorysowanie, prace pomocnicze w biurze Rodzaj umowy:...

Referent ds księgowości (Z)

Bogumiłowice, małopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bogumiłowice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: referent ds księgowości Rodzaj umowy: Umowa o pracę...

Technik

Klient Gratka.pl - Tarnów, małopolskie
Obowiązki: Praca przy serwisie urządzeń na stacjach paliw Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne (mechanik lub elektronik), samodzielność, prawo

Pracownik projektu - Tarnów/Dębica

Doświadczenie w projektach EFS, samodzielność, umiejętności analitycznego myślenia, kreatywność, umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość. Proszę

Specjalista ds. marketingu w social media

strefakursow.pl - Tarnów, małopolskie
StrefaKursow.pl ma już ponad 10 lat.Cały czas systematycznie rośniemy dlatego poszukujemy kolejnych osób pasujących do naszego profesjonalnego zespołu.W

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Pomoc kuchenna

RESTAURACJA "ZAJAZD PARKOSZ" ADAM I PIOTR JAROSZ S... - Parkosz, podkarpackie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 39-220 Parkosz 20A, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Tarnów, małopolskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Marketing w Social Media

Strefakursow.pl - Tarnów, małopolskie
Marketing w Social Media dla sklepu strefakursow_pl . Znajomość popularnych serwisów SM oraz Analytics, FB Ads, monitori. Zainteresowanie branżą IT, ecommerce

Płatne staże i szkolenia

Kluczem do sukcesu - aktywizacja zawodowa - Tarnów, małopolskie
Pełny etat, Staż/Praktyka
Opis oferty pracy: Ruszylismy z rekrutacją do projektu "Kluczem do sukcesu - aktywizacja zawodowa!". Jeżeli jesteś: - w wieku 30 lat i więcej, zamieszkałą w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL - Tarnów, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.