oferty pracy: Praca PL - Cieszyn, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 482

Rejestratorka medyczna

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA - Skoczów, śląskie
Rejestratorka medyczna Miejsce pracy: Śląskie, Skoczów Ofertę dodano: 2017-08-10 Numer ogłoszenia: 244961 - Udzielanie informacji dotyczących zakresu

Logistyk/ Magazynier

Leroy Merlin Polska sp. z o.o. - 5 ocen - Cieszyn, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Liburnia 10, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Cieszyn, śląskie
WARUNKI PRACY - Praca poza siedzibą urzędu; - Wyjazdy służbowe; - Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie; - Praca na terenie szpitala / oddziału

Praca również dla osób bez doświadczenia -WYSOKIE ZAROBKI

ox.pl - Cieszyn, śląskie
Praca w Czechach z zakwaterowaniem lub nie również dla osób bez doswiadczenia. Wysokie wynagrodzenie, umowa o pracę Informacje pod nr

Pracownik socjalny

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie - Cieszyn, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Skrajna 5, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

Specjalista ds. controllingu

recruit.pl - Cieszyn, śląskie
Specjalista ds. controllingu Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii / finansów / rachunkowości Biegła obsługa MS Excel Znajomość zagadnień z zakresu

Młodszy Doradca Klienta

Credit Agricole Bank Polska - 405 ocen - Cieszyn, śląskie
Oferty pracy Młodszy Doradca Klienta Lokalizacja: śląskie(Cieszyn) Młodszy Doradca Klienta Lokalizacja: śląskie(Cieszyn) Symb. ref.: MDK/06/CIE

Magazynier

FIRMA WANICKI Sp. z o.o. - Ustroń, śląskie
Magazynier Miejsce pracy: Śląskie, Ustroń Ofertę dodano: 2017-07-26 Numer ogłoszenia: 239995 Zakres obowiązków: przyjęcia i kontrola dostaw,

Magazynier

ox.pl - Cieszyn, śląskie  1 lokalizacja
Cieszyńska Firma Sferawent zatrudni od zaraz pracowników magazynu. Praca w Cieszynie , umowa o pracę , osoby ze stopniem niepełnosprawności mile widziane

Operator/ka linii produkcyjnej

Mondelez International - Cieszyn, śląskie
Podstawowe obowiązki: obsługa linii technologicznej produkującej wafle, dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego, stałe kontrolowanie jakości

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL - Cieszyn, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.