oferty pracy: Praca PL - Cieszyn, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 860
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Pracownik produkcyjny (Cieszyn i okolice)

ox.pl - Cieszyn, śląskie
OBOWIĄZKI: - obsługa maszyn produkcyjnych, - pakowanie i wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów, WYMAGANIA: - zdolności manualne, OFERUJEMY: - umowę o

Pracownik produkcyjny (m/k)

OBOWIĄZKI: produkcja wyrobów zgodnie z planem produkcji WYMAGANIA: - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków

Pracownik produkcji (Goleszów)

ox.pl - Cieszyn, śląskie  3 lokalizacje
Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 miesiące, dobra organizacja pracy. Oferujemy umowę o

Pracownik biurowy

Zatrudnię pracownika biurowego na pełny etat / 1.750 zł brutto Wymagania: znajomość oprogramowania m.in. office, prawo jazdy. Obowiązki: kontakt z klientem,

Pracownik produkcji, Magazynier

Agencja Pracy Max Power Sp.z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji, Magazynier w firmie Pearl Stream w Bażanowicach. Praca na pełny etat w

Pracownik biurowy (wymagany język niemiecki)

Zatrudnimy osobę na stanowisko pracownika biurowego, którego obowiązkiem będą również wyjazdy na spotkania handlowe. Wymagania: - ukończona szkoła średnia

Pakowacz - pracownik produkcji

ox.pl - Cieszyn, śląskie  1 lokalizacja
Work Express poszukuje Pracowników Produkcji. Praca 3 zmianowa, umowa o pracę, wynagrodzenie od 1750zł. Praca na terenie Skoczowa. Pakowanie i odbieranie

Pracownik produkcji - pomocnik ślusarza

ox.pl - Goleszów, śląskie  1 lokalizacja
Zatrudnimy pracowników produkcji w Goleszowie. Umowa o pracę. Praca dla mężczyzn i kobiet. Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia

Pracownik do wykończeń wnętrz

Wymagane doświadczenie przy sufitach podwieszanych i gładziach. Dobre warunki...

Pracownik produkcji (m/k)

ox.pl - Ustroń, śląskie
Aplikuj: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikac ja/Pracownik_produkcji_lo4zzm_klo41z/620 1-4175-25-tb1-1292.html Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL - Cieszyn, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy