oferty pracy: Praca PL

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 33 560

sprzątacz hali

PGPH "U Jędrusia" Sp. z o.o. - Morawica, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Morawica 306, 32-060 Morawica, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: sprzątanie hali produkcyknej Rodzaj

Pracownik do czyszczenia maszyn i form

PBO CONSTRUCTION - Niemcy
Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów

Pracownik wsparcia technicznego

INPOST 3 oceny - Kraków, małopolskie
Grupa Kapitałowa Integer.pl specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży pocztowej. W ciągu niecałej dekady od rozpoczęcia działalności

Kierownik hali warsztatu samochodowego

Klient Praca.Gratka.pl - Łódź, łódzkie
Poszukujemy osoby kierującej pracą mechaników na warsztacie samochodowym. Oczekujemy doświadczenia w kierowaniu pracą kilkuosobowego zespołu mechaników

Pracownik magazynowy

klient serwisu gazetapraca.pl - Niemcy  2 lokalizacje
Niemieckie przedsiębiorstwo logistyczne P&H Logistik AG z siedzibą w Berlinie i Dahlewitz- Hoppegarten poszukuje pracowników: Pracownik magazynowy (niepełny

Pracownik ogrodniczo- rolniczy

klient serwisu gazetapraca.pl - Polska
Do pracy w gospodarstwie ogrodniczo -rolnym mężczyznę z prawem jazdy kat.T. Zakwaterowanie z wyżywieniem, atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt 888-692-578 lub504

pracownik ogólnobudowlany

klient serwisu gazetapraca.pl - Polska  5 lokalizacji
Poszukujemy do pracy za granicą: murarzy cieśli, monterów: rusztowań, silosów, izolacji, wind, konstrukcji stalowych, płyt kartonowo-gipsowych, lakierników sam

Pomocnik betoniarza / pracownik ogólnobudowlany

Pracownik produkcyjny (Cieszyn i okolice)

ox.pl - Cieszyn, śląskie
OBOWIĄZKI: - obsługa maszyn produkcyjnych, - pakowanie i wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów, WYMAGANIA: - zdolności manualne, OFERUJEMY: - umowę o

Pracownik produkcji (Ustroń i okolice)

ox.pl - Polska
Aplikuj: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Praco wnik_produkcji_lo4zzUstron_i_okolicelo41 z/6205-4178-25-tb1-1292.html Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy