oferty pracy: Praca Gratka - Pruszcz Gdański, pomorskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 43

Opiekun chorego

Klient Gratka.pl - Pruszcz Gdański, pomorskie
Pilnie zatrudnię opiekuna do osoby niepełnosprawnej. Podopiecznym jest mężczyzna lat 32, po porażeniu mózgowym, sympatyczny,niezłośliwy. Obowiązki: troska o

Pokojowa

Klient Gratka.pl - Gdańsk, pomorskie
Pensjonat w Gdańsku Chełmie zatrudni pokojową - sezonowo z możliwością dłuższej współpracy. 4-6 godzin dziennie. tel. 609 891

pomoc kuchenna

Klient Gratka.pl - Mikoszewo, pomorskie
Pomoc kuchenna do baru nad...

Pracownik porzadkowy

Poszukujemy pracowników do sprzątania sklepu w Parku Handlowym Matarnia.Praca 3 godz. dziennie w godzinach rannych, dwa dni w tygodniu wolne, oraz do

pracownik pomocniczy

Pracownika z okolic Gdyni Chyloni lub Gdanska Kokoszek zatrudnię mile widziane prawo jazdy kat.B i doświadczenie w pracy w ogrodnictwie tel

Pracownik restauracji

Opis firmy: Obowiązki: przygotowywanie produktów i restauracji do codziennego otwarcia przygotowywanie i obrabianie produktów potrzebnych do podawania

Pracownik fizyczny

Uczciwy i rzetelny pracodawca poszukuje pracownika do sortowania makulatury. Umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami. Na stałe

Opiekun grobu

Szukam osoby solidnej i uczciwej, mieszkającej w pobliżu cmentarza w N. Porcie, do opieki nad grobem rodzinnym na tamtejszym cmentarzu. Praca cykliczna, raz w

Pracownik ochrony fizycznej bez licencji

Zatrudnimy mężczyzn z orzeczeniem o niepełnosprawności do ochrony obiektów na terenie Trójmiasta. Oferujemy : - umowę o pracę, - terminowe wynagrodzenie, -

Pracownik ogólnobudowlany

Klient Gratka.pl - Trójmiasto, pomorskie
Firma zatrudni pracowników , najlepiej z doświadczeniem do prac ogólnobudowlanych (m.in. remonty mieszkań itp.) . Mogą być osoby z okolic Lęborka i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Pruszcz Gdański, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy