oferty pracy: Praca Gratka - Pruszcz Gdański, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 5 z 5

Specjalista ds. sprzedaży w obszarze motoryzacji

Polska Press Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Opis firmy: Jaki jest cel Twojego stanowiska? Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań internetowych serwisu Gratka.pl. W

samodzielna księgowa

Klient Gratka.pl - Gdańsk, pomorskie
Obowiązki: wprowadzanie dokumentów, ustalanie wyniku oraz sporządzanie deklaracji podatku vat, samodzielna praca Wymagania: Doświadczenie zawodowe, dobra

Monter rusztowań

• Montaż i demontaż rusztowań (modułowych i ramowych) • Załadunek i rozładunek samochodów • Umiejętność doboru technologii montażu do zastosowań praktycznych

Kelner/Kelnerka - Umowa o pracę - 3000 zł brutto plus napiwk...

Dla naszego Klienta Poszukujemy kelnerki/kelnerów do stałej współpracy! Oferujemy bardzo dobre zarobki, miłą atmosferę pracy oraz grafik dostosowany

Cieśla Konstrukcyjny / Stolarz Budowlany

Rob Law MaxRecruitment - pomorskie
Prawdziwa gratka nie tylko dla fanow Władcy Pierścieni…. Nowa Zelandia od lat zajmuje czołowe miejsca wszystkich zestawień najlepszych miejsc do życia na...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Pruszcz Gdański, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.