oferty pracy: Praca Gratka - Mysłowice, śląskie

Filter results by:
oferty pracy 1 - 10 z 110

PRACOWNIK TOROWY

Klient Gratka.pl - Sosnowiec, śląskie
Firma o stałej pozycji na rynku poszukuje pracowników do prac torowych. Wymagania dyspozycyjność, brak nałogów umiejętność pracy w zespole. Mile widziane

Sprzedawca

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  2 lokalizacje
Opis firmy: Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Dbanie o ekspozycję towaru Przyjmowanie i rozkładanie towaru Odpowiedzialność za bilans kasowy

Pomoc do sprzątania domu jednorodzinnego

Poszukuję pomocy w sprzątaniu domu jednorodzinnego w Sosnowcu - Ostrowy Górnicze. Mycie podłóg, ścieranie kurzu, czyszczenie łazienek i mycie okien.

Pracownik fizyczny

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Poszukujemy pracowników do remontowania i segregowania palet. Praca w Katowicach. Informacje pod nr telefonu 516 384 332

Pracownik biurowy - Katowice

Przyjmę do pracy w biurze osoby w każdym wieku. Stałe wynagrodzenie ok 1300 zł netto za pełen miesiąc + premie i dodatki uznaniowe. Szkolenie, miła atmosfera.

Mechanik samochodów osobowych

Przyjmę do pracy mechanika lub pomocnika mechanika do napraw samochodów osobowych i wymiany ogumienia .Proszę o kontakt osoby rzetelne i odpowiedzialne z

Sprzątaczka domowa

Praca od pn do pt w godzinach 16.00- 20.00.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą serwisu gratka. Zatrudnimy Panią do sprzątania powierzchni biurowych...

SEKRETARKĘ od ZARAZ_Szkoła Katowice

Zorganizowaną, kompetentną osobę do administrowania kursami jezyk. mile widziana studentka zaoczna, angielski komunikatywny, praca popołudniami od 14.00 pon-pt

Pracownik administracyjno-biurowy

Klient Gratka.pl - Siemianowice Śląskie, śląskie
Opis firmy Obowiązki: - prowadzenie ewidencji zakup / sprzedaż - wystawianie dokumentów (faktury, WZ, itp) - przygotowywanie dokumentów dla biura księgowego -

Mechanik

Niezależny serwis samochodowy zatrudni od zaraz elektromechanika samochodowego z doświadczeniem. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, wszelkie niezbędne narzędzia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Mysłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.