oferty pracy: Praca Gratka - Mikołów, śląskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 133

Pakowacz

Klient Gratka.pl - Ruda Śląska, śląskie
APT (cert 8442) zatrudni do PAKOWANIA CIASTEK osoby z AKTUALNĄ ks.Sanepidu. 2 zmiany po 12 godz, przy taśmie produkcyjnej, cotygodniowe ustalanie grafików pod

Tylko 3 miejsca.Bez doświadczenia

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
PILNE!Doświadczenie nie jest wymagane-przeszkolimy.Stawiamy na komunikatywność,otwartość oraz umiejętność pracy w grupie.Oferujemy szkolenie,wysokie stawki i

Specjalista ds. kadrowych

Opis firmy: Obowiązki: kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, prowadzenie dokumentacji

Asystentka stomatologiczna

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Zatrudnię asystentkę, higienistkę stomatologiczną lub osobę chętną do przyuczenia do pracy na 1/2 etatu w poradni stomatologicznej w Katowicach

SPRZEDAWCA

Klient Gratka.pl - Mikołów, śląskie  5 lokalizacji
Przyjmę do pracy na stanowisko SPRZEDAWCY (bez wym. doświadczenia w branży gastronomicznej) do kawiarni w Mikołowie osobę uczącą się lub w pełni dyspozycyjną.

Pokojowa + obsługa śniadań

Obiekt hotelowy w centrum poszukuje osoby do sprzątania pokoi oraz przygotowywania i serwowania śniadań. Kandydatki prosimy o kontakt telefoniczny - 600 218

Specjalista ds. PR/Copywriter

W związku z utworzeniem nowego oddziału w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. PR/Copywrite Obowiązki: Aktywne pozyskiwanie nowych

Sprzątanie Katowice

Firma zatrudni Panie i Panów do sprzątania obiektu w Katowicach Tel. 505-170-020 lub 503-928-986 . Kontakt w godzinach od 8 do 16

magazynier

Klient Gratka.pl - Tychy, śląskie  2 lokalizacje
Magazynier w magazynie napojów i alkoholi. Rozładunek, załadunek, układanie towarów w magazynie , obsługa wózka widłowego - wymagane uprawnienia.

Asystent do spraw księgowości

Klient Gratka.pl - Tychy, śląskie
Praca w dziale księgowości. Wprowadzanie danych do systemu księgowego. Wymagana znajomość FK Symfonia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Mikołów, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy