oferty pracy: Praca Gratka - Katowice, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 135

Pakowacz

Klient Gratka.pl - Ruda Śląska, śląskie  1 lokalizacja
APT (cert 8442) zatrudni do PAKOWANIA CIASTEK osoby z AKTUALNĄ ks.Sanepidu. 2 zmiany po 12 godz, przy taśmie produkcyjnej, cotygodniowe ustalanie grafików pod

kierowca

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Przyjmę od zaraz do pracy kierowców kat. C+E z doświadczeniem na trasach międzynarodowych. z okolic Legnicy .Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy,

Tylko 3 miejsca.Bez doświadczenia

PILNE!Doświadczenie nie jest wymagane-przeszkolimy.Stawiamy na komunikatywność,otwartość oraz umiejętność pracy w grupie.Oferujemy szkolenie,wysokie stawki i

Sprzątanie Katowice

Firma zatrudni Panie i Panów do sprzątania obiektu w Katowicach Tel. 505-170-020 lub 503-928-986 . Kontakt w godzinach od 8 do 16

Asystentka stomatologiczna

Zatrudnię asystentkę, higienistkę stomatologiczną lub osobę chętną do przyuczenia do pracy na 1/2 etatu w poradni stomatologicznej w Katowicach

Pokojowa + obsługa śniadań

Obiekt hotelowy w centrum poszukuje osoby do sprzątania pokoi oraz przygotowywania i serwowania śniadań. Kandydatki prosimy o kontakt telefoniczny - 600 218

Recepcjonistka hotelowa

Obiekt hotelowy w śródmieściu poszukuje doświadczonych kandydatek na stanowisko Recepcjonisty ze znajomością j. angielskiego. Osoby zainteresowane proszone są

Sprzedawca 1/2 etatu

Część etatu, Stała
Zatrudnię Sprzedawcę do Salonu A Tab w Galerii Katowickiej. Oferujemy 1/2 etatu na umowę zlecenie . Doświadczenie w handlu będzie atutem. Oferty proszę

Pracownik Obsługi Hurtowni

- obsługa sklepu internetowego, - przygotowywanie przesyłek, - przygotowywanie ofert handlowych, - przygotowywanie raportów , - utrzymywanie dobrych relacji z

Specjalista ds. kadrowych

Opis firmy: Obowiązki: kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, prowadzenie dokumentacji

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Katowice, śląskie ×
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.