oferty pracy: Praca Gratka - Gliwice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 5 z 8

Praca na produkcji - ETAT ! - opakowania

Klient Gratka.pl - Rybnik, śląskie
Opis firmy: Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat , • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia zawodowego, •

Kierowca kat. B

Klient Gratka.pl - Tarnowskie Góry, śląskie
Opis firmy: Obowiązki: Oferta skierowana do kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B Zakres zadań na stanowisku: - praca w systemie 3/1 -realizowanie

Kierownik dziekanatu

Klient Gratka.pl - Ruda Śląska, śląskie
Obowiązki na tym stanowisku: Organizacja pracy dziekanatu Nadzór nad przebiegiem realizacji zadań powierzonych pracownikom dziekanatu Dbałość o prawidłowe

Operator maszyn - II Zakład w Polsce !

Opis firmy: Oferujemy: · Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, · Pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym

Przedstawiciel Handlowy - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient Gratka.pl - śląskie
Zakres obowiązków: Budowanie relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, Realizowanie planów sprzedażowych,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka - Gliwice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.