oferty pracy: Praca Gratka PL - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 5 z 5

kierowca/ magazynier

Klient Gratka.pl - Poznań, wielkopolskie
Obowiązki: - załadunek i rozładunek towarów - dostawy towarów do sieci handlowych - dopilnowanie prawidłowego obiegu dokumentów przy dostawie Wymagania: -

Praktykant/Asystent - Kadry i Płace

Klient Gratka.pl - Stęszew, wielkopolskie
STANOWISKO OBOWIĄZKI I ZADANIA: bieżące wsparcie działu: kadry, płace, księgowość, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (umów, zaświadczeń,

Dyspozytor Międzynarodowy

Opis firmy: Główne Zadania: zapewnienie płynności realizowanych zleceń, planowanie oraz monitorowanie pracy kierowców w ruchu międzynarodowym, ustalanie tras

Hotelarstwo

Opis firmy: Obowiązki: W zależności od stanowiska Oferta: Praca dla kobiet w wieku 21-30 w dużej sieci hoteli na terenie całych Niemiec. Zatrudnimy na

Specjalista ds. Sprzedaży – gratka.pl (umowa na zastępstwo)

Polska Press Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Czym jest Gratka? Brand gratka ma 16 lat – i dużą siłę! Co kupują nasi klienci?...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka PL - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.