oferty pracy: Praca Gratka PL - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 83

Kierowca samochodu dostawczego

Klient Gratka.pl - Poznań, wielkopolskie
Kierowca kat.B w transporcie miedzynarodowym praca w systemie 3...

Sekretarka

Obsługa sekretariatu, praca biurowa, korespondencja, organizacja dokumentów. Wiek 18-25 lat, Wykształcenie średnie, Język angielski, Znajomość MS Office.

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE ROZLICZEŃ

O nas: Zakres obowiązków: Kontrola dokumentacji transportowej oraz księgowej, Prowadzenia spraw i korespondencji; Wystawianie faktur transportowych;

Asystent Zarządu

Zatrudnimy osobę do ewidencjonowania i raportowania danych z wybranych obszarów działania naszej Firmy. Inne obowiązki: fakturowanie, tworzenie zestawień.

Pracownik biurowy

Opis firmy: wystawianie faktur sprzedażowych, kontakt z klientem, także w języku angielskim nadzór oraz ewidencja dokumentów księgowych obsługa

Pracownik fizyczny

Zatrudnię pracownika fizycznego do przyuczenia z językiem angielskim lub niemieckim. Tel. kontaktowy 509 410

Specjalista do spraw kadr i płac

Biuro Rachunkowe Obowiązki: Sporządzanie list płac, obliczanie zasiłków chorobowych i ekwiwalentów za urlop oraqz prowadzenie teczek

Doradca klienta w Salonie Jubilerskim

Firma Jubilerska zatrudni osobę do obsługi klientów. Wymagania: - wiek minimum 30 lat - doświadczenie zawodowe w branży - miła aparycja Zakres obowiązków: -

Pokojowa

Przyjmiemy Panie do sprzątania pokoi hotelowych na umowę zlecenie (opłacone składki ZUS). Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju i awansu! Praca od zaraz

Panią do sprzątania obiektu biurowego

Zatrudnimy odpowiedzialną i rzetelną Panią do sprzątania obiektu mieszczącego się przy rondzie Starołęka. Praca na ok. 4 godz. dziennie pon-pt w godzinach 5-9

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Gratka PL - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.