oferty pracy: Praca Fizyczna - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 271

Praca fizyczna na produkcji! Centrum Poznania!

Serwis Personalny Sp.z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Serwis Personalny (KRAZ 1428) dla swojego Klienta, lidera w branży metalowej poszukuje osób na stanowisko: Pracownik fizyczny/produkcyjnyMiejsce pracy: Poznań

Pracownik hali - wykładanie towaru

Poznań, wielkopolskie
Zadania: -pobieranie towaru z magazynu -porządkowanie półek -wykładanie towaru zgodnie z wytycznymi -dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania ...

Pakowacz

FALLWORK Sp zo.o. - Poznań, wielkopolskie  5 lokalizacji
foliowanie wyrobu gotowego pakowanie towaru etykietowanie towaru ręczne prace transportowe umowa o pracę możliwość awansu podstawę 2600zł plus dodatki za

Pracownik Produkcji

Gi Group Sp z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Zadania: • Zapewnienie ciągłości produkcji • Pakowanie gotowych produktów • Kontrola jakości wyrobów • Prace fizyczne na hali produkcyjnej Oferujemy: •

Praca na produkcji/Praca dorywcza

LOBO SP K. - Poznań, wielkopolskie  2 lokalizacje
Tymczasowa
Praca na produkcji/Praca dorywcza Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań Opis stanowiska: Nr referencyjny oferty: PO/JW/AB/PP/N Miejsce pracy: Poznań

Kompletacja towaru - dojazd do pracy

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań, wielkopolskie
Nasza oferta: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez 1 miesiąc, potem na umowę o pracę tymczasową - możliwość długotrwałej współpracy - w

Pracownik Szlifierni / Polerni

W.KRUK - Poznań, wielkopolskie
Dobra kondycja fizyczna, gotowość do pracy przy stosunkowo dużym natężeniu hałasu oraz pyłu (brak przeciwskazań zdrowotnych)....

pakowacz/pakowaczka

Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki;

Pomocnik produkcji

Sprawność fizyczna, zaangażowanie. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:....

`PAKOWANIE ELEKTRONIKI - BEZ DOŚWIADCZENIA

Agencja pracy Cosmoworker - Poznań, wielkopolskie
'PAKOWANIE ELEKTRONIKI - BEZ DOŚWIADCZENIA Miejsce pracy: Czechy, wielkopolskie, Poznań Opis stanowiska: Opis stanowiska: Uwaga -zakres prac do ustalenia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Fizyczna - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.