oferty pracy: Praca Aviva - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 23

Przedstawiciel handlowy - Manager

Aviva Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: pozyskiwanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami budowanie zespołu sprzedaży Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie

Doradca ds. Klientów Kluczowych

Aviva Sp. z o.o. O / Warszawa XX - Warszawa, mazowieckie
Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie

Menadżer Zespołu

Aviva poszukuje osób o rozmaitych uzdolnieniach i pasjach. Wierzymy, że wszechstronność jest kluczem do sukcesu....

Agent Ubezpieczeniowy w Aviva

- Warszawa, mazowieckie
Agent Ubezpieczeniowy w Aviva. Aviva jest szóstą co do wielkości organizacją ubezpieczeniową na świecie. Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który...

Mobilny Doradca Klienta

Aviva d. Commercial Union - Mszczonów, mazowieckie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: Największa w Polsce brytyjska firma ubezpieczeniowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko :

Menedżer/ Stażysta

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: menadżera sprzedaży po uprzednim odbyciu stażu menedżerskiego (długość stażu zależna

Agent Ubezpieczeniowy

Praca Agenta Ubezpieczeniowego polega na: aktywnym poszukiwaniu klientów, badaniu potrzeb ubezpieczeniowych, zawieraniu umów ubezpieczeniowych, obsłudze

Junior Kierownik Grupy

Aviva 139 ocen - Warszawa, mazowieckie
OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie liczne szkolenia konkursy z nagrodami pozytywna atmosfera możliwość awansu WYMAGANIA: aktywna sprzedaż ubezpieczeń i

Manager / Manager Stażysta

Zadania: rekrutacja i wdrażanie kandydatów na doradców, sprzedaż produktów Avivy - pozyskiwanie i obsługa klientów - realizacja planów, rozwój kompetencji

Kariera

Aviva o/Płock - Płock, mazowieckie
Opis oferty pracy: Lubisz widzieć na koncie efekty swojej pracy? Dołącz do nas. Zostań Doradcą ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. AVIVA. Jeśli jesteś osobą

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca Aviva - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy