oferty pracy: Pracę - Pszczółki, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 6 625

Pracownik fizyczny

GREGOR S.A. - Pszczółki, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tczewska 1a, 83-032 Pszczółki, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: -Praca przy produkcji obuwia, -Praca

Kasjer / Kasjerka

OPOLTRANS Spółka z o.o. - Rusocin, pomorskie
Stabilne warunki zatrudnienia Wykształcenie średnie Uprzejmość, sumienność i uczciwość Odpowiedzialność Dyspozycyjność Mile widziane doświadczenie na

Doradca Agrotechniczny - Sprzedawca w Sklepie Ogrodniczym

Jarosław Jeleński Handel - Usługi - Pszczółki, pomorskie
Opis firmy: Obowiązki: sprzedaż środków do produkcji rolnej doradztwo w zakresie ochrony roślin i nawożenia rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami

Praca od zaraz, mile widziane Panie, proste prace manualne

ACTIO-HR - Tczew, pomorskie
Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Praca od zaraz, mile

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja 6 ocen - Pszczółki, pomorskie  5 lokalizacji
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

Asystent nauczyciela przedszkola

- Bielkówko, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bielkówko, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W

Poszukuję Managera do prowadzenia biura

Event Team Polska - Gdańsk, pomorskie
Opis oferty pracy: Poszukuję osoby na stanowisko Office Managera. Do zadań zatrudnionej osoby należało będzie koordynowanie pracy biura, rekrutacja i

Pracownik ds. opracowywania przesyłek

Poczta Polska 48 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
(umowa o pracę na czas określony do 31.12.2015) Do zadań pracownika będzie należeć: sporządzanie odprawy wg planu wymiany, dokonywanie rozdziału przesyłek,

szukam opiekunki do dziecka w Trąbkach Wielkich

- Trąbki Wielkie, pomorskie
Szukam opiekunki do 2latka w godzinach 6:30 -16:00 od pon do pt. Osoby dysopzycyjnej, najlepiej z Trąbek Wielkich lub bliskiej okolicy.Mój synek jest wesoły i

Magazynier magazyn wyrobów gotowych

OCEANIC Spółka Akcyjna - Trąbki Wielkie, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańska 5, 83-034 Trąbki Wielkie, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw z produkcji do

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracę - Pszczółki, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy