oferty pracy 1 - 10 z 9 724

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

PKO Bank Polski - 5 ocen - Gdańsk, pomorskie
Główne zadania: przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie znaków pieniężnych oraz innych wartości zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami

Referent ds. administracyjnych

LOTOS - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: • wykształcenie wyższe licencjackie, • mile widziane doświadczenie na stanowisku biurowym, sekretarsko-asystenckim. • dobra znajomość języka

Specjalista w Wydziale Eksploatacji

PKP SA - Gdańsk, pomorskie
Zakres czynności: koordynacja zadań związanych z utrzymaniem czystości i podejmowanie działań dla zapewnienia poprawy estetyki na zarządzanych

Asystentka biura

PARTNERZY Nieruchomości - Gdańsk, pomorskie
OPIS STANOWISKA: Osoba na stanowisku Asystentka biura odpowiedzialna będzie za: • wsparcie pracy doradców ds. nieruchomości, • dbanie o prawidłowy obieg

pracownik biurowy

POLER GRAND - Gdańsk, pomorskie
PRACOWNIKA BIUROWEGO ZATRUDNI PRODUCENT BALUSTRAD I KONSTRUKCJI Z GDYNI MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z BRANŻY BUDOWLANO METALOWEJ ZAOPATRZENIA

Regionalny Specjalista ds. Personalnych

Jeronimo Martins Dystrybucja - 7 ocen - Gdańsk, pomorskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczynia się do realizowania zadań z obszaru HR w Regionie poprzez obsługę kadrową pracowników, pracę przy

Pracownik ds. obsługi masowych nadawców

Poczta Polska - 54 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
(umowa o pracę na okres próbny lub czas określony) Wymiar etatu: 1,0 Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie korespondencji od nadawcy masowego,

Pracownik pomocniczy w dziale księgowości

KLIMA-THERM S.A. - Gdańsk, pomorskie
Obowiązki: w początkowym okresie pomoc w przygotowaniu dokumentów do dekretacji (sprawdzanie poprawności, skanowanie i wprowadzanie do systemu) analiza kont

Pracownik magazynu sklepu internetowego. Pakowanie zamówień

Ecompol - Gdańsk, pomorskie
Poszukujemy pracownika do pracy w przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień w sklepie internetowym. Proszę o przesłanie CV na adres praca@dekorstar.pl

Pracownik logistyki (różne wymiary etatu)

IKEA - Gdańsk, pomorskie
Nazwa Pracownik logistyki (różne wymiary etatu) Lokalizacja Gdańsk Kraj Polska Dział Logistyka Pełny etat - Niepełny etat Pełny etat Rodzaj pracy Stała Treść

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracę - Pszczółki, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.