oferty pracy: Pracę - Pszczółki, pomorskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 8 634

Specjalista ds. Zakupów

Oceanic - Trąbki Małe, pomorskie
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: Koordynację całego procesu zakupowego: planowanie zapotrzebowania, składanie zapytań ofertowych oraz zamówień do

Ogłoszenie o zatrudnieniu

Narodowy Fundusz Zdrowia - 3 oceny - Gdańsk, pomorskie
OGŁOSZENIE PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA w sprawie naboru na stanowisko Dyrektora Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

Operator produkcji

dzisiaj - Cieplewo, pomorskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy

Sprzedawca

Drewnica, pomorskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Drewnica, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów detalicznych, miejsce pracy- Drewnica

Biuro Ubezpieczeń

Nobilitum Sp. z o.o. - Pszczółki, pomorskie
Opis oferty pracy: Wymagania: - Wykasztłecnie: min. średnie - Łatwość nawiązywania kontaktów - Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej mile widziane -

Recepcjonista hotelowy

GREGOR S.A. - Pszczółki, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tczewska 1a, 83-032 Pszczółki, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: -Obsługa recepcji hotelu Gregor w

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

PKO Bank Polski - 5 ocen - Gdańsk, pomorskie
Główne zadania: liczenie, sortowanie i pakowanie znaków pieniężnych rozliczanie przyjętych do przeliczenia znaków pieniężnych obsługę wpłat zamkniętych w

Praca dodatkowa 16:00 - 20:00 - Gdańsk

Gdańsk, pomorskie
Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce w poprzednim roku zaleźliśmy pracę dla ponad 46 000 osób. Adecco Poland jest Agencją

Montażysta

Cieplewo, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Cieplewo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standartami,

Pracownik Obsługi Zaplecza

Poczta Polska - 53 ocen - Tczew, pomorskie
rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony (na zastępstwo) Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracę - Pszczółki, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy