oferty pracy: Pomocnik - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 295

Blacharz / Pomocnik Blacharza

Diesel Truck Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer Merc... - Warszawa, mazowieckie
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Demontaż uszkodzonych części pojazdów oraz montaż nowych Naprawa wgnieceń i innych

POMOCNIK TAPICERA

Warszawa, mazowieckie
Zadania na powyższym stanowisku to wykonywanie drobnych i prostych prac tapicerskich. Wymagania Możliwość przyuczenia do zawodu dla osób bez doświadczenia w

Pomocnik w zespole zabezpieczenia technicznego

Naftor Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Pracownik Zespołu Zabezpieczenia Technicznego w mobilnym zespole wykonującym zlecenia na terenie kraju z bazą w Warszawie. Miejsce pracy: Warszawa/cała Polska

Lakiernik proszkowy / Pomocnik

P.P.H. METPOL - Warszawa, mazowieckie
Zadania: zakładanie i zdejmowanie detali przygotowanie powierzchni do lakierowania (prace szlifierskie) bieżąca kontrola jakości lakierowanie proszkowe

Pomocnik Sprzedawcy

NEONET SA - 8 ocen - Nadarzyn, mazowieckie  3 lokalizacje
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań prace administracyjne i porządkowe w

Pomocnik administracyjny w dziale kadr

JAGA Temp Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Zadania: tworzenie teczek osobowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów; czynności zlecone przez przełożonego. Oferujemy: pracę w młodym, dynamicznym

Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych

MASFALT Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę wagi samochodowej, wykonywanie prac porządkowych i drobnych napraw na wytwórni

Wulkanizator/Pomocnik wulaknizatora

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wyksztalcenie: dowolne, wymagane doświadczenie zawodowe, obowizki: wymiana opon, naprawa opon, praca dwuzmianowa, możliwośc pracy na 1/4, 1/2 etatu.

pomocnik elektryka

Wieruchów, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wieruchów, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu instalacji

Pomocnik mechanika samochodowego

Stała
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, specjalność: mechanik samochodowy, prawo jazdy kat. B, roczne doświadczenie zawodowe, dobra samoorganizacja pracy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pomocnik - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.