oferty pracy: Poland - Zawadzkie, opolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 22

Praca dodatkowa przy wykładaniu towaru

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 685 ocen - Lubliniec, śląskie
Praca na tym stanowisku polega na uzupełnianiu towaru na stoisku w markecie, dbaniu o prawidłową ekspozycję, sporządzeniu prostego raportu o dostępności

Ślusarz/ Mechanik Utrzymania Ruchu

Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. - Zimna Wódka, opolskie
Zadania: wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych

Elektryk Utrzymania Ruchu

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy Strzelce Opols...

Strzelce Opolskie, opolskie
Dla naszego Klienta, wiodącej spółki europejskiej w dziedzinie produkcji i zastosowań gazów technicznych, SIAD POLAND Sp. Blue Idea Sp....

Kontroler Jakości - bez doświadczenia

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. - opolskie
Kontrola jakości części samochodowych oraz raportowanie w nowoczesnej fabryce BMW. Miejsce pracy Czechy ( miejscowość w pobliżu Pragi ) legalne zatrudnienie

Tapicer

tapicerowanie wysokiej klasy krzeseł gwózdkowanie opłacenie i organizacja zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni dodatkowe

Junior Consultant

doradztwo i wsparcie techniczne klientów raportowanie na platformie Axiom Contreller realizacja projektów bankowych w instytucjach finansowych w całej

Senior Consultant

doradztwo i wsparcie techniczne klientów kierowanie podległym zespołem konsultantów raportowanie na platformie Axiom Contreller realizacja projektów

Strategic Commodity Buyer

Moltton Poland - opolskie
Tworzenie oraz zarządzanie panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej (komponenty bezpośrednio produkcyjne), Tworzenie i realizacja strategii

Technical Project Engineer

Mondelez International - opolskie
Mondelez - The Company Even if you’re not familiar with our name, you’ve almost certainly heard of our billion-dollar brands like Cadbury, Milka, Prince and

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Poland - Zawadzkie, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.