oferty pracy: Pokojowa - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 88

POKOJOWA

Orbis - Warszawa, mazowieckie
UMIEJĘTNOSCI I OSOBOWOŚĆ Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie

Pokojowa

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
wykształcenie: podstawowe, zakres obowiązków, sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, szatni, sanitariatów, doraźne mycie okien

Pokojowa m/k

Wymagania: wykształcenie podstawowe. Dobra organizacja pracy. Obowiązki: sprzątanie pokoi hotelowych pod nieobecność lokatorów. Przygotowanie pomieszczeń do

Salowa/pokojowa m/k

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Wykształcenie: podstawowe, średnie, kierunek/specjalność: opieka nad osobami starszymi, cierpliwość, dyspozycyjność, min. 0,5 roku doświadczenia, zakres

Pokojowa

DoubleTree by Hilton Warszawa-Wawer - Warszawa, mazowieckie
Zadania: utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu. Oferujmy: stabilne

Pokojowa - serwis sprzątający

Hotel Hedera - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Pokojowa Miejsce pracy: Stare Babice Opis stanowiska: Głównym elementem pracy na w/w stanowisku jest zapewnienie profesjonalnego,

Room Attendant (Pokojowa/-y)

Hilton Hotels & Resorts - Warszawa, mazowieckie
Work Locations : Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre Grzybowska 63 Warsaw 00-844 A Room Attendant with Hilton Hotels & Resorts is responsible for

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PAŁAC" Dani... - Marki, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Leśna 27, 05-270 Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres

Pokojowa/y

Hampton by Hilton Warsaw City Centre - Warszawa, mazowieckie
Welcome to Hampton! We love having you here. ® Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość

Pokojowa

Platinum Residence - Warszawa, mazowieckie
Firma sprzątająca zajmująca się sprzątaniem apartamentów w centrum Warszawy, poszukuje pracowników na stanowisko: Pokojowa Opis stanowiska: sprzątanie oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pokojowa - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.