oferty pracy: Pokojowa - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 39

Pokojowa

GRAND ROYAL Sp.z o.o. - Poznań, wielkopolskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Głogowska 358a, 60-004 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: mycie łazienki, ścielenie łóżek,

pokojowa

Poznań, wielkopolskie  1 lokalizacja
Zatrudnimy panie na stanowisko pokojowej do hoteli w Poznaniu. Praca w godz. 8:00-16:00. Wymagana aktualna książeczka sanepidu. Kontakt (pn-pt): 510-013-844

Pokojowa / Pokojowy

IBB Andersia Hotel - Poznań, wielkopolskie
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW utrzymywanie porządku w pokojach hotelowych przygotowanie pokoi na przybycie nowych gości, zmiana pościeli, ścielenie łóżek,

Pokojowa

KSservice - Poznań, wielkopolskie
Opis stanowiska pracyprzygotowywanie pokojów na przyjazd gości hotelowychtroska o porządekzmiana pościeli, odkurzanie pomieszczeńWymagania stawiane

Pokojowa

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. Oddział... - Poznań, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: przygotowywanie pokojów na przyjazd gości hotelowych troska o porządek zmiana pościeli, odkurzanie pomieszczeń Wymagania: doświadczenie

Pokojowa/Pokojowy

Hotel Śródka - Poznań, wielkopolskie
DO OBOWIĄZKÓW OSOBY NA TYM STANOWISKU BĘDZIE: utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, na piętrach i pomieszczeniach ogólnych hotelu, zgodnie z wymogami i

POKOJOWA

Agencja Zatrudnienia KS Service - Poznań, wielkopolskie
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla

Pokojowa

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
przygotowywanie pokojów na przyjazd gości hotelowych troska o porządek zmiana pościeli, odkurzanie pomieszczeń atrakcyjne wynagrodzenie szkolenie oraz

Pokojowa do Hotelu 3

Hotel 3 - Poznań, wielkopolskie
Zatrudni osoby do pracy na stanowisku pokojowa od zaraz. Opis oferty pracy:....

Pilne! Sprzątanie hostelu w centrum Poznania Pilne

Poznań, wielkopolskie
Część etatu
Zatrudnimy na stanowisko POKOJOWA w Hostelu Dobranoc Poznań , ul. Oferujemy stabilną pracę, umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie 10 zł netto/h + premie,...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pokojowa - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.