oferty pracy: Pko BP - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 6 z 6

Tester Oprogramowania Kadrowo-Płacowego SAP HR

PKO BP Finat Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Wymiar etatu: pełny Rodzaj umowy: etat/kontrakt | Główne zadania: wsparcie zespołu Centrum Kadr i Płac w wykonaniu testów akceptacyjnych zakres

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Główne zadania: Telefoniczna obsługa Klienta - udzielanie informacji oraz wsparcia Klientom i Konsultantom Aktywna sprzedaż produktów finansowych, Udział w

Analityk/Programista Cobol (Mainframe)

Wymiar etatu: pełny Rodzaj umowy: etat/kontrakt Główne zadania: współpraca w zakresie realizowanych zadań z pracownikami innych komórek i jednostek

PR Manager

Efigence - Warszawa, mazowieckie
MBank, Emirates NBD, Kreditech, Alior Bank, PKO BP, ING, Idea Bank, Polkomtel. Efigence.com jest firmą działającą w branży fintech i zajmuje się tworzeniem...

Programista .NET

Wymiar etatu: pełny Rodzaj umowy: etat/kontrakt Główne zadania: projektowanie i budowa nowych aplikacji oraz ich zmian, integracja aplikacji

Sales Executive

Nowy mBank, portale i rozwiązania dla Alior Banku, PKO BP, ING, Idea Banku oraz innych instytucji finansowych:. Leader in digital banking experience design....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pko BP - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy