oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 30
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

PIEKARZ

Tesco 3 234 ocen - Warszawa, mazowieckie
Twoje zadania: Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy z uwzględnieniem aktualnego zapotrzebowania określonego

Cukiernik-Piekarz

PHU REMIX Mieczysław Wilga - Ciechanów, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 1, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Według stanowiska....

Piekarz

klient serwisu gazetapraca.pl - Wołomin, mazowieckie  2 lokalizacje
Piekarza z doświadczeniem do piekarni w Wołominie z możliwością zakwaterowania. Tel. 530-333

Lider Działu Piekarnia/Ciastkarnia

Carrefour 3 584 ocen - Warszawa, mazowieckie
Doświadczenie w zawodzie Piekarz / Cukiernik; Wykształcenie min. średnie;...

Piekarz

P.U.P. - Siedlce, mazowieckie
praca przy wypieku pizzy i innych dań Wymagania: Osoba do przyuczenia do wypieku pizzy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagane dokumenty: CV Oferujemy

PIEKARZ

Auchan 571 ocen - Janki, mazowieckie  1 lokalizacja
Charakter pracy: Praca przy produkcji pieczywa, Wypiek pieczywa zgodnie ze standardamiAuchan, Zatowarowanie i oznakowanie działu, Dbałość o czystość na

Piekarz

Pizzeria ITALIA Mariola Szachnowska - Siedlce, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Browarna 1, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: praca przy wypieku pizzy i innych dań

Piekarz

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/9978 z dnia 2015-07-29 Dane dotyczące oferty Stawka: 2050,00 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny

Piekarz

Zakład Piekarniczo - Cukierniczy Nadolski Sławomir - Mleczówka, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 09-303 Mleczówka 25, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wyrabianie chleba, bułek, wypiekanie Rodzaj

Piekarz

REAL Sp. z o.o. i Spółka Komandytowa - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Puławska 427, 02-801 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy