oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 62

Piekarz K/M

- Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: j.w. Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca tymczasowa

Piekarz

OSCARR, Anna Buzbas - Mała Wieś, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 59-975 Mała Wieś Dolna 51, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: wypiekanie pieczywa w piekarni

PIEKARZ

Auchan 557 ocen - Łomianki, mazowieckie  1 lokalizacja
Charakter pracy: Praca przy produkcji pieczywa, Wypiek pieczywa zgodnie ze standardami Auchan, Zatowarowanie i oznakowanie działu, Dbałość o czystość na

Piekarz

real,- Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pakiet świadczeń z ZFŚS, bezpłatna opieka medyczna dostęp do szkoleń doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Piekarz - Ciastkarz

Agencja Pracy Tymczasowej - Warszawa, mazowieckie
Poszukuje osób zainteresowanych stanowiskiem Piekarz – Cukiernik, Pomoc Piekarza:. Opis oferty pracy:....

Pomoc kuchni - zmywająca K/M

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, mazowieckie
Pełny etat, Kontrakt, Stała
Pomoc kuchni - zmywająca K/M Szczegóły oferty nr: StPr/15/9773 z dnia: 2015-07-27 Dane dotyczące oferty Stawka: 10,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.

Piekarz

Piekarnia "Przy Ostrowskiej" Jan Glinka w Ostrołęc... - Ostrołęka, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ostrowska 7, 07-400 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: produkcja pieczywa Rodzaj umowy

Piekarz K/M

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
Wymagania: wykształcenie zawodowe - piekarnictwo; znajomość regionalnych wyrobów piekarniczych Europy Wschodniej; doświadczenie zawodowe: około 3 lata na

PIEKARZ - WOLA

Manpower - Puławska - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki: przygotowanie ciasta formowanie produktów obsługa maszyn i urządzeń do wypieku kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu produkcji nadzór jakości

Piekarz

Piekarnia, Cukiernia Dariusz Zając - Domanice, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 08-113 Domanice 69, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Obróbka pieczywa, kęsów ciasta, załadunek

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy