oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 60

PIEKARZ

Tesco 2 962 ocen - Warszawa, mazowieckie
Twoje zadania: Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy z uwzględnieniem aktualnego zapotrzebowania określonego

Piekarz

Carrefour Polska Sp. z o.o. 3 405 ocen - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Targowa 72, 03-734 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wypiek pieczywa Rodzaj umowy:

Piekarz

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; praktyka lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; posiadanie książeczki Sanepid. Zakres obowiązków: praca z

Piekarz

LS travel foodservice Poland Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Produkcja i wypiek pieczywa zgodnie ze standardami sieci PAUL, Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do wypieków Pilnowanie

Piekarz K/M (język angielski, serbski)

Wymagania: wykształcenie zawodowe - Piekarz/Cukiernik; doświadczenie zawodowe: 5 lat w produkcji produktów bałkańskich; podstawowa znajomość języka

Piekarz

Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Legionowie "SP... - Legionowo, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Sienkiewicza 12, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wypiek pieczywa dla sklepów

Piekarz

PPHU SMAK Jacek Molski Żanecin - Żanecin, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Sokołowska 17, 08-300 Żanecin, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wyrabianie produktow piekarniczych

Piekarz

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie - 1 lokalizacja
PIEKARZA DO 40 LAT PRACA W NOCY W-WA WESOŁA, MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA. TEL. 535 827

Piekarz

GROMULSKA PIEKARNIA CUKIERNIA Kinga Gromulska - Ko... - Dobre, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rynek 28, 05-307 Dobre, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wypiek pieczywa. Doświadczenie zawodowe na

Piekarz

Strudel Sp z o o - Warszawa, mazowieckie
STRUDEL FACTORY poszukuje utalentowanych, energicznych i przyjaźnie usposobionych ludzi - kandydatów do pracy na stanowisku Piekarz Jr w Warszawie (Centrum) -...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarzy - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy