oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 28

Pomocnik piekarza / Piekarz

Piekarnia-Cukiernia Eugeniusz Lipiński - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 53, 80-257 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Wyrabianie ciasta, sortowanie

Piekarz

Piekarnia-cukiernia EL - Gdańsk, pomorskie
Piekarnia EL zatrudni piekarza. Wszelkich zainteresowanych prosiumy o wysyłanie CV na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny 58 342 56 14 w godzinach 7-15.

Piekarz

TESCO (POLSKA) Sp. z o.o. - 4 828 ocen - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kcyńska 27, 81-020 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Przygotowanie do wypieku pieczywa, wypiek

PRACOWNIK LODZIARNI

kontakt przez OHP - Gdańsk, pomorskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: PRACA ZWIĄZANA ZE STANOWISKIEM Rodzaj umowy: Umowa o pracę...

Piekarz - umowa o pracę

Piekarnia-Cukiernia PELLOWSKI - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Opis oferty pracy: Zatrudnimy piekarza. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pracę w miłym zespole

MBP Gdańsk - Gdańsk, pomorskie
Stała
PRACOWNIK LODZIARNI WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-844 Gdańsk Zakres obowiązków: PRACA ZWIĄZANA ZE STANOWISKIEM Rodzaj umowy: Umowa o pracę na...

PIEKARZ PIECOWY

P.P.H. Cymes Zakład Produkcji Piekarskiej - Pruszcz Gdański, pomorskie
Opis oferty pracy: Piekarnia w Pruszczu Gdańskim zatrudni wykwalifikowanego PIEKARZA PIECOWEGO. Praca od zaraz; Wynagrodzenie do negocjacji; Wymagane

Przyjmiemy uczniów na praktyczną naukę zawodu

Piekarnia-Cukiernia Pellowski - Gdańsk, pomorskie
Przyjmiemy na praktyczną naukę zawodu uczniów w zawodzie cukiernik, piekarz i kucharz.Zainteresowane osoby zapraszamy do naszej siedziby na Podwale...

Piekarz

pomorskie
Zakres obowiązków: sporządzanie ciast, narabianie, obrabianie kęsów pieczywa Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne Sposób aplikowania: -

Piekarz stołowy

pomorskie
Zakres obowiązków: Produkcja pieczywa Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy