oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 3 z 3

Piekarz

WORK EKSPERT SP. Z O.O. / NR 13977 - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Wyprodukowywanie pieczywa

Piekarz

Piekarnia Cukiernia Rogalik - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: • praca przy produkcji wyrobów piekarniczych, • przygotowanie ciast do wypieku, • przestrzeganie procedur, Wymagania: • ambicja, •

Piekarz

BOCHEN Piekarsko-Ciastkarska Spółdzielnia Pracy - Gdynia, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Stryjska, 81-506 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: wypiek pieczywa Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.