oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 21

Piekarz i Ekspedientka

Gdańsk, pomorskie
Piekarza zatrudię Gdańsk- Wrzeszcz tel. 601-99-10...

Piekarz

Piekarnia Artur - Gdańsk, pomorskie
Rodzinna piekarnia w Gdansku Osowej, poszukuje pracownika na stanowisko piekarza. Praca od zaraz

kucharz/pomocnik kucharza oraz piekarz/cukiernik

Oficyna - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Oferujemy: 3/4 lub cały etat praca w dniach pon-pt (raz w miesiącu wt-sob) praca w godzinach 6-14 lub 10-18 umowa o pracę płatne nadgodziny bardzo

Piekarz

Piekarnia-cukiernia EL - Gdańsk, pomorskie
Piekarnia EL zatrudni piekarza. Praca na umowę o pracę, pełen etat. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 58 342 56 14 w

Piekarz

BOCHEN Piekarsko-Ciastkarska Spółdzielnia Pracy - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Stryjska 13, 81-506 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Produkcja pieczywa. Rodzaj umowy: Umowa

Piekarz

Piekarnia Ciastkarnia Sezamka p.Stanisław Hinc - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bydgoska 19, 81-322 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Wypiek pieczywa Rodzaj umowy: Umowa o

Piekarz

Tesco Polska Sp. z o.o. - 6 268 ocen - Gdańsk, pomorskie
Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy z uwzględnieniem aktualnego zapotrzebowania określonego przez kierownika

Piekarz

Piekarnia-Cukiernia Eugeniusz Lipiński - pomorskie
Zakres obowiązków: Narabianie i ważenie ciasta, obsługa pieca. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - pozostałe: doświadczenie

Piekarz

"PIEKARNIA CIASTKARNIA BRZÓSKA" ADAM BRZÓSKA - pomorskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy, wynagrodzenie 3200 brutto+premia Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - dodatkowe - pozostałe: wymagane

Piekarz

"CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI... - pomorskie
Zakres obowiązków: - wypiek pieczywa Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne - inne zawody: Piekarz* - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarz - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.