oferty pracy: Piekarz Piekarz - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 66

Piekarz / Pomocnik piekarza

Klient Gazeta Praca - Warszawa, mazowieckie
Klient serwisu GazetaPraca.pl Piekarnia w Warszawie zatrudni PIEKARZA i POMOCNIKA PIEKARZA Możliwość zakwaterowania. Dobre warunki. Tel. 601 23 94

Piekarz! Dam pracę od zaraz!

Vincent - Warszawa, mazowieckie
Szukamy piekarzy z doświadczeniem jak i do przyuczenia. Opis oferty pracy:....

Piekarz

Auchan - 885 ocen - Marki, mazowieckie
Miejsce pracy: MARKI Ania, na stanowisku Piekarza pracuje od półtora roku. Jej rodzina od lat zajada się zdrowym i pełnowartościowym pieczywem, które Ania

Piekarzy i pomocników

612 SP. Z O.O - Warszawa, mazowieckie
Piekarnie SAM szukają piekarzy i pomocników do przyuczenia. Powiśle, Lipowa 7a i Żoliborz, Rydygiera 9c....

Piekarz Cukiernik

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
wykształcenie: zawodowe, doświadczenie zawodowe: tak, zakres obowiązków: zgodnie ze specyfiką zawodu. Kontakt: malgorzata.majkowska@op.pl Wykształcenie:

Młodszy piekarz

DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: DPKL Doradztwo Personalne dla swojego klienta, restauracji w Centrum Warszawy, poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Piekarz Opis

Piekarz

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Piekarz 17zł/h. Kontakt:...

Piekarz

Auchan Polska Sp. z o.o. - 885 ocen - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Doradzaniem klientom, Dbaniem o asortyment i świeżość pieczywa, Wypiekaniem pieczywa, Obsługą maszyn i urządzeń, Uzupełnianiem i oznakowaniem działu, Ania

Piekarz

Paul - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: Produkcja i wypiek pieczywa zgodnie ze standardami sieci PAUL Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami Utrzymywanie miejsca pracy w

Piekarz

PIEKARNIE LUBASZKA - Warszawa, mazowieckie
Piekarnia Lubaszka (Białołęka przy Annopolu) zatrudni: PIEKARZA I DESERANTA Wymagania: doświadczenie min. 2 lata. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie.

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarz Piekarz - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.