oferty pracy: Piekarz Piekarz - Warszawa, mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 44

PIEKARZY do Piekarni

Warszawa, mazowieckie
Piekarnia na woli...

PIEKARZ

Auchan - 801 ocen - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Charakter pracy: Praca przy produkcji pieczywa, Wypiek pieczywa zgodnie ze standardami Auchan, Zatowarowanie i oznakowanie działu, Dbałość o czystość na

Piekarz do Anglii

JD Mercury Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Poszukujemy piekarza Wynagrodzenie rozne w zaleznosci od doswiadczenia : od 6,70 GBP na godz. Godziny pracy: 35-40 godzin tygodniowo (5-6

Piekarz

Carrefour - 6 893 ocen - Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy Warszawa Region: mazowieckie Zakres obowiązków: produkcja i wypiek pieczywa; obsługa klienta. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku;

Piekarz

Margita Małgorzata Dąbrowska - Warszawa, mazowieckie
Dynamicznie rozwijająca się w pełni bezglutenowa Cukiernio-Piekarnia MARGITA pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: Obowiązki: Praca przy wypieku

Piekarz/Cukiernik

Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki: - praca przy produkcji wyrobów piekarniczych lub cukierniczych, - praca w oparciu o tradycyjne receptury, - utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Samodzielny Piekarz

Poszukuję osoby na stanowisko: Piekarz Wymagania: doświadczenie, książeczka sanepidu, dyspozycyjność Oferujemy: umowę o pracę, 2500 PLN brutto, pracę od

Główny Piekarz

Poszukuję osoby na stanowisko: Główny Piekarz Wymagania: doświadczenie, książeczka sanepidu, dyspozycyjność Oferujemy: umowę o pracę, 3500 PLN brutto, pracę

KAMERALNA PIEKARNIA SAM - szuka POMOCNIKA, PIEKARZA lub CUKI...

KAMERALNA PIEKARNIA zatrudni POMOCNIKÓW i PIEKARZY lub CUKIERNIKÓW. Praca możliwa jest w dwóch lokalizacjach – POWIŚLE, Lipowa i ŻOLIBORZ, Rydygiera – w...

Piekarz

Piekarnie Lubaszka - Warszawa, mazowieckie
Piekarnie Lubaszka to nowoczesna piekarnia z rodzinnymi tradycjami. Ideą firmy jest dostarczanie każdego dnia mieszkańcom świeżych wyrobów piekarniczych i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Piekarz Piekarz - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy