oferty pracy: Partner - Rusocin, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 56

Researcher

Luxoft - Gdańsk, pomorskie
Luxoft is trusted long-term partner for world class leaders such as Avaya, Boeing, Dell, Deutsche Bank, IBM....

Project Manager

Kainos - Gdańsk, pomorskie
Leading and supporting blended teams of colleagues, client and partner resources to share knowledge and develop an integrated delivery ethic....

Partner Prowadzący Sklep

Małpka S.A. - Gdańsk, pomorskie
Lokalizacja: Cała Polska Oferujemy Ciekawą pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zaangażowania i wyników pracy, W pełni wyposażony sklep, Jasne

Księgowy/-a

Rödl & Partner - Gdańsk, pomorskie
Miejsce pracy Gdańsk Opis oferty Stanowisko dla lubiącej wyzwania „wszechstronnej” księgowej, która chciałaby przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy

Broker ubezpieczeniowy

TDF Polska - Gdańsk, pomorskie
Prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś/chciałabyś ją rozszerzyć?Szukasz drugiej odnogi dla swojej działalności?Jeżeli tak to ta oferta jest dla Ciebie

Asystenta lub Doradcę ds.nieruchomości

Agencja Nieruchomości Partner - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: Wykształcenie średnie Bardzo dobra organizacja czasu pracy Dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków Umiejętność pracy

Partner Biznesowy ds. sprzedaży energii elektrycznej

IRL Polska Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Zadania: Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej (segment B2B); Rozwój własnej sieci sprzedaży; Systematyczne raportowanie

Freelancer / Manager Regionu / Partner Biznesowy

MyDerm Laboratories Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Manager Regionu / FreelancerMiejsce pracy: woj. Zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubuskie, wielkopolskie, mazowieckie, lubelskie

HR Business Partner

IVONA Software Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Partner with the Sr. Amazon opened its virtual doors in 1995 and strives to be the world’s most customer-centric company, where customers can find and discover...

Praktykant w dziale prawno-podatkowym

Miejsce pracy Gdańsk Zakres obowiązków • wsparcie pracowników merytorycznych w codziennej pracy, • sporządzanie projektów korespondencji w języki

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Partner - Rusocin, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.