oferty pracy: Parkieciarz

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 49

Parkieciarz / Posadzkarz

PersonalPilot - Niemcy
układanie posadzek obróbka powierzchni parkietu i innych drewnianych podłóg umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie

Parkieciarz

układanie parkietów i innych podłóg drewnianych umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) wynagrodzenie – od 2120 € netto miesięcznie pomoc

Parkieciarz - NIEMCY

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
Dlaczego ABC Work: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912Jeste?my ju? 5 lat na rynkuWspó?pracujemy z wieloma zagranicznymi firmamiPomogli

PARKIECIARZ bez znajomości języka niemieckiego

ImpactJob - Niemcy  1 lokalizacja
PARKIECIARZ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Impact Job to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca...

Parkieciarz

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie zasadnicze zawodowe; min. 5 lat doświadczenia w pracy przy wykonywaniu zawodu parkieciarza w zakresie układania naturalnych litych podłóg,

PARKIECIARZ/Pracownik remontowy

LimnusWork Sp. z o.o. - Niemcy  1 lokalizacja
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.

pomocnik glazurnika

Mysłowice, śląskie
Pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy. Pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy (wymagany staż - lata:. Warunki pracy i płacy....

LIMNUSWORK - Niemcy  1 lokalizacja
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijaj?c? si? polsk? firm? - agencj? po?rednictwa pracy posiadaj?c? certyfikat o numerze rejestru 15504.

Cykliniarza, parkieciarz. Wysokie zarobki. Prowizja od wykon...

Warszawa, mazowieckie
Cykliniarki Humell i elan, polerki. Wypłata za zrobioną pracę. Osoba , która chce zarobić wyciąga dniówkę 200-500

Cykliniarz/Parkieciarz

BESTHILL WORK - Niemcy  1 lokalizacja
Zakres obowiązków: Przygotowywanie podłoża, przycinanie i obróbka materiału układanie parkietów montaż listew przypodłogowych szlifowanie parkietu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Parkieciarz
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.