oferty pracy: Pakowacz - Niemcy

Firma
Lokalizacja

Znajdź Pakowacz Jobs - „Niemcy“ z de.indeed.com

oferty pracy 1 - 10 z 55

Komisjoner/pakowacz

Europejskie Biuro Pracy - Niemcy
Europejskie Biuro Pracy dla naszego klienta poszukuje do pracy w Niemczech na stanowisko KOMISJONER/PAKOWACMiejsce zatrudnienia: Bremen, NiemcyZakres

Pakowacz - pracownik magazynowy

KS Service sp. z o.o. - Niemcy
kompletowanie zamówień do wysyłki na sklepy pakowanie oraz przepakowywanie towaru na palety skanowanie rozładunek i załadunek towaru foliowanie palet

Pakowacz mięsa - bez doświadczenia

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. - Niemcy
Dla naszego kontrahenta zatrudnimy pracowników (KOBIETY I MĘŻCZYZN) do pracy na terenie Niemiec, zakłady mięsne. Praca na niemiecką umowę na czas nieokreślony

Pracownik produkcji(pakowacz)

Meat-Pros sp.z.o.o - Niemcy
Pracownik produkcji(pakowacz) Miejsce pracy: Niemcy, , Rheinstetten,Buckeburg,Konnern Opis stanowiska: Oferta pracy w Niemczech MEAT - PROS Sp. z o.o.

Pakowacz (Niemcy)

EP Personal - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: - Pakowanie żywności, praca w temperaturze 2-4 stopnie C. , w systemie dwuzmianowym Wymagania: - Z najomość języka niemieckiego która

Pakowacz / Pakowaczka zabawek

Zeitmann sp.j. - Niemcy
- Pakowanie i układanie na paletach, - Wyszukiwanie zabawek do wysyłki, - Skanowanie produktów, - Prace pomocnicze na magazynie. - Pracę od zaraz na

Komisjoner/pakowacz mięsa

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. - Niemcy
Zakres obowiązków: realizacja zamówień porcjowanie i pakowanie mięsa zgodnie z zamówieniem przygotowywanie zamówień do wysyłki Wymagania: doświadczenie w

Pakowacz

Marbar Sp. z o.o. - Niemcy
Pilnie potrzebujemy 20 pakowaczy w zakładach mięsnych. Doświadczenie nie wymagane

Pracownik fizyczny / Pakowacz (Niemcy)

SILVERHAND - Niemcy
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką

Pakowacz Picker

Stegmann Personaldienstleistung GmbH - Niemcy
Mile widziane doswiadczenie jako pakowacz picker lub magazynier. Dla naszego klienta, ksiegarni wysylkowej zlokalizowanej w centralnych Niemczech (okolice...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.