oferty pracy: PRAN

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 117

Pracownik magazynu z j. angielskim! Zbieranie zamówień.

Pran Sp. z o.o. - Holandia
Gencja PRAN nr cert1223. Pran Kontakt 4uOsoby zainteresowane spełniające warunki oferty prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:....

Hodowla trzody chlewnej – Farma OD ZARAZ

- Holandia
Dla naszych klientów w regionie Limburg poszukujemy pracownikow z doświadczeniem do pracy w hodowli trzody chlewnej. Do obowiązków należą: - różne prace

Orderpicker z językiem angielskim

Pran Sp. z o.o. - Polska
Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko orderpickera. Praca polega na zbieraniu zamówień, pakowaniu

Pakowanie konsoli PlayStation, Tilburg, od 31.08.

- Holandia
Dla naszego Klienta, holenderskiej renomowanej firmy z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pakowania sprzętu elektronicznego z j. angielskim.

Osoby do filetowania śledzi, Kaatwijk, od 24 sierpnia

- Holandia
Dla naszego klienta, holenderskiej firmy specjalizujacej się w branży przetwórstwa rybnego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik

Technolog polimerów/laminiarz

Dla naszego Klienta, poszukujemy doswiadczonych kandydatów do pracy w Holandii na stanowisku: Laminiarz nr ref. Sch/2015 Zakres obowiązków: •

Hodowla trzody chlewnej

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osob do pracy w hodowli trzody chlewnej. Oferujemy: - prace na dlugi okres czasu, - place w wysokosci 9,81 brutto

Technolog polimerów i tworzyw sztucznych nr ref. Sch/2015

Obowiązki: Dla naszego Klienta, poszukujemy doswiadczonych kandydatów do pracy w Holandii na stanowisku: Technolog polimerów i tworzyw sztucznych nr ref. Sch

Tkacz przemysłowy

Nasz klient jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą tkanin technicznych. Firma tworzy i dostarcza tkaniny, włókniny i włókna min. do inżynierii

Hodowla trzody chlewnej – Farma

Dla naszych klientów w regionie Limburg poszukujemy pracowników z doświadczeniem do pracy w hodowli trzody chlewnej. Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ Miejsce pracy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.