oferty pracy: PL - Zakopane, małopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 129

praca w pensjonacie z zakwaterowaniem - Zakopane

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Marzenie - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie" w Zakopanem (www.marzenie-zakopane.pl) poszukuje chętnych na stanowisko: kelnerka

Recepcjonistka/ konsjerż

villa Toscana Boutique Zakopane - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Boutiqowy hotel zatrudni na stanowisko: Recepcjonista/konsjerż Nie musisz mieć doświadczenie w pracy na recepcji żeby zacząć z nami

Doradca Klienta

Zakopane, małopolskie  1 lokalizacja
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu Kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy

Hotel w Zakopanem poszukuje kelnerki

Hotel Górski Kalatówki - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Preferujemy osoby z doświadczeniem, komunikatywną znajomością języka angielskiego zdecydowaną na przeprowadzkę do Zakopanego. Oferujemy

Dołącz do zespołu Bp- Sprzedawca stacji Bp Zakopane

Bp Polska Services Sp.z o.o. - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowych OFERUJE PRACĘ w charakterze Sprzedawca na

Przedstawiciele.pl - Zakopane, małopolskie  1 lokalizacja
Opis firmy Obowiązki Co możesz zyskać pracując u nas: Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, bez okresu próbnego! Wysokie wynagrodzenie połączone z

Doradca Klienta Biznesowego (Zakopane)

Zakopane, małopolskie
Doradca Klienta Biznesowego (Zakopane) ( Numer typu stanowiska POL000667) Ważne rzeczy, którymi będziesz się zajmować to: • kompleksowa obsługa klientów

Pracownik Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o. - Zakopane, małopolskie
Pracownik Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawnościMiejsce pracy: Cała PolskaNr referencyjny: 11/BPO/2017Obowiązki: telefoniczny kontakt z potencjalnymi

INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

Nowy Targ, małopolskie
STERNET sp. z o.o. Dynamicznie rozwijająca się firma, laureat rankingu Gazele Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2007, Gazele Biznesu 2006 i Gazele Biznesu 2012,

Sprzedawca

Klient portalu Praca.pl - Zakopane, małopolskie  1 lokalizacja
Opis stanowiska: aktywna sprzedaż i promowanie usług realizację zadań administracyjnych obsługa klienta w oparciu o obowiązujący standard Oferujemy:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Zakopane, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.