oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 57

Montażysta

Grupa Progres - Przemyśl, podkarpackie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy

Pracownik hali sprzedaży

JOBMAN.pl - Przemyśl, podkarpackie
Wymagania: Wymagania: - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność pracy w zespole Obowiązki:

MECHANIK KIEROWNIK WARSZTATU SAMOCHODOWEGO

Klient Gratka.pl - Przemyśl, podkarpackie
Zatrudnię kierownika warsztatu samochodowego w nowym zakładzie w miejscowości pod Przemyślem. praca na etat, wynagrodzenie: pensja + prowizja Wymagana

Technik dentystyczny (12/12)

Chorzów, podkarpackie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chorzów, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: osoby zarejestrowane do 30 roku zycia z ustalonym II...

Asystent Klienta w Placówce Detalicznej

Bank Millennium S.A. - Przemyśl, podkarpackie
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany

kierownik sklepu

Monnari Trade S.A. - Przemyśl, podkarpackie
Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań

sprzedawca, doradca klienta

Pracownik marketu/ kasjer- ekspedient

kontakt przez OHP - Babice, podkarpackie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Babice, powiat: przemyski, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Wykładanie towaru, obsługa kas fiskalnych Rodzaj umowy:

PRACOWNIK LABORATORIUM FOTOGRAFICZNEGO

NAJLEPSZEFOTO.PL PIOTR LESZCZYŃSKI - podkarpackie
Zakres obowiązków: Brak danych Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA - konieczne;

Mechanik do naprawy pomp wtryskowych

Zakład Mechaniki Pojazdowej Józef Kilian - podkarpackie
Zakres obowiązków: Naprawa pomp wtryskowych Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - konieczne - pozostałe: Doświadczenie w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie ×
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.