oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 144

Obsługa Działu Tekstylia Domowe - Przemyśl

- Przemyśl, podkarpackie
Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje

Pracownik działu odzieżowego

JOBMAN.pl - Przemyśl, podkarpackie
Wymagania: Wymagania: - wysoka kultura osobista - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy - komunikatywność i odpowiedzialność Obowiązki: Oferta

Przedstawiciel Handlowy

Votum S.A. - Przemyśl, podkarpackie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Microsoft. Explorer4 „ VOTUM S.A....

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Wina

New Age HR - Przemyśl, podkarpackie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE. New Age HR to innowacyjna agencja rekrutacyjna, łącząca zaawansowane technologicznie techniki rekrutacyjne z...

Magazynier

Concord.PL Spółka z o.o. - Przemyśl, podkarpackie
Kontrakt
Zakres obowiązków...

Kasjer / Kasjerka

Wymagania: Wymagania: - wysoka kultura osobista, - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, - komunikatywność i odpowiedzialność, - aktualna

Praca na hali w supermarkecie Przemyśl

Wymagania: - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność pracy w zespole Obowiązki: Oferta pracy tymczasowej

Radymno: Roznoszenie ulotek - Centrum Kształcenia TORUS

Centrum Kształcenia TORUS w Jarosławiu - Radymno, podkarpackie - 1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Centrum Kształcenia TORUS w Jarosławiu poszukuje rzetelnych osób do roznoszenia ulotek na terenie: Radymna, Boratyn, Radawy, Pruchnik. Ze

Przemyśl : Roznoszenie ulotek

Torus - Przemyśl, podkarpackie
Opis oferty pracy: Centrum Kształcenia Torus w Przemyślu poszukuje rzetelnych osób do roznoszenia ulotek. Ze sprawdzonymi pracownikami nawiążemy stałą

Programista aplikacji komputerowych

Human Resources Poland - Przemyśl, podkarpackie
Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy