oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 65

Przedstawiciel

Polski Instytut Rachunkowości - Przemyśl, podkarpackie
Polski Instytut Rachunkowości Sp. z o.o. zapłaci 123 zł brutto przedstawicielowi co miesiąc (dożywotnio) za pozyskanie raz klienta, (zapewniamy umówione

Przedstawiciel Handlowy Przemyśl, Jarosław

Sprzedawcy.pl spzoo - Przemyśl, podkarpackie
Opis oferty pracy: W imieniu naszego Klienta, wiodącego dostawcy rozwiązań TV Cyfrowej dla operatorów Kablowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Fryzjer/fryzjerka

Vesna - Rokietnica, podkarpackie
Opis oferty pracy: W związku z rozwojem Salonu Fryzjerskiego Vesna, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Fryzjer/Fryzjerka Miejsce: Rokietnica

Przedsiębiorczy Księgowy / Partner InFakt - Przemyśl

inFakt - Przemyśl, podkarpackie
inFakt Sp. z o.o. od 2008 r. zmienia rynek usług księgowych. Obsługujemy jednoosobowych przedsiębiorców z całej Polski.Szukamy partnera zajmującego się

Pracownik hali sprzedaży

JOBMAN.pl - Przemyśl, podkarpackie
Wymagania: Wymagania: - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność pracy w zespole Obowiązki:

Programista .NET

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000... - Przemyśl, podkarpackie
Obowiązki: Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych i webowych. Wymagania: Minimum rok doświadczenia w programowaniu .NET; Znajomość NET MVC; Dobra

Kasjer / Kasjerka

Wymagania: Wymagania: - wysoka kultura osobista, - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, - komunikatywność i odpowiedzialność, - aktualna

Programista PHP

Obowiązki: Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych i webowych. Wymagania: Minimum rok doświadczenia w programowaniu z użyciem języka PHP; Znajomość: HTML

PRAKTYKANT W IZBIE CELNEJ W PRZEMYŚLU

IZBA CELNA W PRZEMYŚLU - Przemyśl, podkarpackie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: SIELECKA 9, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: zapoznanie się z: przepisami bhp i

Programista Java

Obowiązki: Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych i webowych. Wymagania: Minimum rok doświadczenia w programowaniu z użyciem języka Java; Dobra

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Przemyśl, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy