oferty pracy: PL - Piasek, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 862

Pracownik techniczny SEO

SETIA.pl - Bielsko-Biała, śląskie
Opis oferty pracy: W chwili obecnej poszukujemy młodego pracownika na stanowisko pracownika technicznego SEO. Zależy nam na osobie chcącej się rozwijać oraz

Pracownik Sklepu

"Lidl Polska Sklepy Spożywcze sp. z o. o." sp. k. - Pszczyna, śląskie
Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy na rynku i planujemy intensywny rozwój. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na

Pracownik produkcji - 40 nowych miejsc - Goleszów

ox.pl - Bielsko-Biała, śląskie
Poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji. Praca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia. Od zaraz. 3 zmiany. Umowa o pracę. Zainteresowane

Pracownik Inwentaryzacji Bielsko- Biała

Job Impulse Polska - Bielsko-Biała, śląskie
Opis stanowiska Zadania: praca polega na liczeniu asortymentu sklepowego i magazynowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń (skanerów) Wymagania

Pracownik biurowy

ABOUT YOU PL - Bielsko-Biała, śląskie
Dla naszego Klienta, który aktywnie działa na terenie Polski w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY OPIS STANOWISKA: Zadania

Pracownik Działu Lady

JOBMAN.pl - Bielsko-Biała, śląskie  1 lokalizacja
Wymagania: -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

Kelner/ka i Pomoc Kuchenna

ox.pl - Strumień, śląskie
Przyjmiemy do pracy osoby- na stanowiska- Kelnera/kę i pomoc kucharza-osoby kreatywne i z chęcią do pracy.na stałę i na weekendy ."Chata po Zbóju

Pomoc do kuchni na weekendy

ox.pl - Drogomyśl, śląskie
Restauracja Aleksandria zatrudni na kuchni panią do pomocy w wybrane weekendy .Praca w młodym zespole nie tylko na sezon .Więcej informacji pod nr 33

Sprzedawca-Opiekun Działu, Bielsko-Biała (3/4 etatu)

JYSK - Bielsko-Biała, śląskie
“JYSK for me, is great teamwork and leadership, work with customers whocan appreciate the professional service, which is a nice feeling.” Małgorzata, Sales

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Przedstawiciele.pl - Żory, śląskie
Opis firmy Obowiązki Specjalista ds. sprzedaży odpowiedzialny jest za: kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy realizacje planu sprzedaży na jak

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Piasek, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy