oferty pracy: PL - Gdynia, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 966

Pracownik Administracyjny

About You.PL Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Za co będziesz odpowiedzialny? Wprowadzanie zamówień do systemu. Stałą opiekę nad nowymi jak i istniejącymi klientami. Uzupełnianie informacji w bazach

Kreatywny Pracownik Biurowy

ZooExpress.pl - Gdańsk, pomorskie
Największy na Pomorzu internetowy sklep zoologiczny w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kreatywnej osoby, mającej nieszablonowe pomysły do

Pracownik Biura

About You.pl Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Kim jesteśmy?Jedną z firm będącą Pionierem w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy

Praca w kuchni i obsługa klienta

Baranola Burger - Gdynia, pomorskie
Wymagania: wysoka kultura osobista, chęć do pracy w kuchni . Obowiązki: prace kuchenne, sporządzanie burgerów, obsługa klienta, dbanie o czystość i higienę

Technik elektroradiolog / praca Gdańsk

Portal-medica.pl - Gdańsk, pomorskie
Spółka Tomma działa na rynku usług medycznych od ponad 25 lat. Prowadząc prywatne pracownie diagnostyki obrazowej TOMMA, oferujemy głównie badania metodą

Doradca klienta indywidualnego

mBank - 7 ocen - Gdynia, pomorskie
Główne zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty) obsługa kasowo - dysponencka edukowanie Klienta w

Pracownik do wykonywania reklam

ARPI REKLAMY - Gdańsk, pomorskie
Zatrudnimy w naszej firmie młodą osobę, kobietę lub mężczyznę, do pracy przy projektowaniu i wykonywaniu reklam oraz obsługi klienta. Główne wymagania to

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Tesco Polska - 8 667 ocen - Gdynia, pomorskie
Branża: - Internet/E-Commerce - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Realizacja zamówień - sprzedaż internetowa - realizacja zamówień sprzedaży -

Doradca Klienta Indywidualnego

Credit Agricole Bank Polska - 372 ocen - Gdynia, pomorskie
Oferty pracy Doradca Klienta Indywidualnego Lokalizacja: pomorskie(Gdynia) Doradca Klienta Indywidualnego Lokalizacja: pomorskie(Gdynia) Nr ref.: DKI/05

Pracownik Biurowy

About You.pl Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie  2 lokalizacje

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.