oferty pracy: PL - Gdynia, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 797

specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY - komputery, bariery architektoniczne – brak wind, odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, - zagrożenie korupcją, -

Specjalista ds.sprzedaży samochodów nowych Volkswagen Crafte...

Plichta - Gdynia, pomorskie
Specjalista ds.sprzedaży samochodów nowych Volkswagen Crafter Stanowisko Specjalista ds.sprzedaży samochodów nowych Volkswagen Crafter Marka Volkswagen

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

wp.pl - Gdańsk, pomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój i utrzymanie systemów baz danych w tym : Optymalizację konfiguracji oprogramowania

Starszy Specjalista ds. Adaptacji Danych

Gdynia, pomorskie
Oracle PL SQL, Oracle APEX, Linux, JAVA, SQL, Python, Perl, PostgreSQL, MySQL, znajomość pracy z danymi finansowymi, doświadczenie w pracy w Support Service....

PL/SQL Developer

ASTEK Polska - Gdynia, pomorskie
Bardzo dobra znajomości SQL , PL/ SQL oraz baz danych ORACLE. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:....

Asystent ds. Rozliczeń Umów Kredytowych

FM Bank - Gdańsk, pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa procesu umów kredytowych, zakładanie/zamykanie/wypowiadanie umów, restrukturyzacja umów, uzgadnianie kont księgowych, obsługa

PL/SQL Developer, Gdynia

Nordea - Gdynia, pomorskie
Workplace: Gdynia Join us! You will get the opportunity to participate in very large IT projects in banking industry for Nordic countries. We are looking for

Programista Business Intelligence

Vectra - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: Współpraca z analitykami biznesowymi w zakresie określania potrzeb raportowych, Projektowanie i rozwój systemu raportowego, Modelowanie

Analityk danych z językiem angielskim

Grafton Recruitment Polska - Gdynia, pomorskie
Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży konsultingowej poszukuje osób na stanowisko związane z analizą danych Miejsce

Pakowacz (k/m)

REMAX Sp. z o.o. - Wejherowo, pomorskie
Firma REMAX Sp. z o.o. to do?wiadczona Agencja Pracy specjalizuj?ca si? w po?rednictwie pracy za granic?, g?ównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.