oferty pracy: PL Www - Ustroń, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 297

ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW

ox.pl - Ustroń, śląskie
Zatrudnimy pracowników do pracy w pralni a także technika utrzymania ruchu - konserwatora. Szczegółowe informacje na stronie www.pralux.pl w zakładce:

Zatrudnię osobę do obsługi informatycznej naszej firmy

ox.pl - Cieszyn, śląskie
i W zakresie prac m.in.: - zarządzanie i rozwój sklepu internetowego www.bhp-lestar.pl - przygotowywanie ofert handlowych dla handlowców - mailingi - opieka

Pracownik produkcyjny (m/k)

OBOWIĄZKI: produkcja wyrobów zgodnie z planem produkcji WYMAGANIA: - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków

Pracownik produkcji (Goleszów)

Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 miesiące, dobra organizacja pracy. Oferujemy umowę o

Absolwenta Politechniki

ox.pl - Skoczów, śląskie
Zatrudnimy absolwenta Politechniki w zakresie: projektowania, nadzoru wykonawstwa, montażu.... balustrad na mostach, drogach, autostradach..... CV prosimy

Pracownik produkcyjny (Cieszyn i okolice)

OBOWIĄZKI: - obsługa maszyn produkcyjnych, - pakowanie i wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów, WYMAGANIA: - zdolności manualne, OFERUJEMY: - umowę o

Specjalista ds montażu

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko "Specjalista ds montażu". Szczegóły na www.fops.pl/pl/praca.html

Kierownik działu montażu

Firma poszukuje kandydata na stanowisko "Kierownik działu montażu". Szczegóły na www.fops.pl/pl/praca.html

ZATRUDNIMY KONSERWATORA Mechanika maszynowego

Zatrudnimy konserwatora - mechanika maszynowego, szczegółowe informacje na stronie www.pralux.pl w zakładce:

Pracownik/ca produkcji - Ustroń - praca od zaraz!

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: PL Www - Ustroń, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy