oferty pracy: P U P - Gdańsk, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 32

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Greengo-IT Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office). Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Dbałość o wysoką jakość i profesjonalizm w pracy.

Administrative Assistant

Federal-Mogul Bimet - Gdańsk - Oliwa
We are now looking for the new team member for our Financial Shared Service Center located in Gdańsk. You will be responsible for: Scanning/Indexing Vendor

Pracownik sklepu internetowego

ekoAleja - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: mile widziane doświadczenie w obszarze e-commerce samodzielność, aktywność dobra organizacja pracy, dokładność znajomość MS Office (zwłaszcza Exel)

Pracownik obsługi klienta / Pracownik biurowy

DORFIN Group Spółka z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Opis stanowiska: Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy. Budowanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wprowadzanie danych

Specjalista do spraw obsługi klienta

Multinor Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk, pomorskie
Praca czeka na studentów. Elastyczny grafik. Atrakcyjna stawka godzinowa + premia. Wesoły i dynamiczny zespół. Atmosfera daleka od sztywnych ram korporacyjnych

Specjalista ds. Analizy i Weryfikacji Dokumentów

Multinor Sp. zo.o. sp.k. - Gdańsk, pomorskie
UWAGA: stanowisko pracy w Gdańsku, ul. Lęborska 3B (6 min od UG) Szukamy osób: Dynamicznych, ale dokładnych, rzetelnych i odpowiedzialnych, Szukających

Kelnerka / Kelner

Thao Thai Fusion Restaurant - Gdańsk, pomorskie
Restauracja Thao Thai Fusion zaprasza doświadczonych kelnerów i kelnerki do swojego zespołu w centrum Gdanska Praca dla osób z doświadczeniem, ambitnych,

Inżynier Automatyk Okrętowy

An-Elec - Gdańsk - Oliwa
OPIS STANOWISKA: Montaż instalacji elektrycznej, Podłączanie urządzeń elektrycznych, Zamykanie przejść kablowych, Podłączanie rozdzielnic, Składanie

Konsultant ds. obsługi klienta- Back Office

Transcom Worldwide Poland - 2 oceny - Gdańsk, pomorskie
Szukasz stabilnego zatrudnienia? Interesuje Cię praca w zakresie obsługi klienta? W Transcom to działa! Oferujemy ciekawe doświadczenie oraz umowę o pracę!

Technolog Produkcji

An-Elec - Gdańsk, pomorskie
OPIS STANOWISKA: Posługiwanie się rysunkami elektrycznymi/ślusarskimi Współpraca z Kierownikiem Projektu Raportowanie ilości roboczogodzin przepracowanych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: P U P - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.