oferty pracy: Ox PL - Pawłowice, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 322

Florystka, barmanka

ox.pl - Strumień, śląskie
Zatrudnię florystkę z doświadczeniem i barmankę do pracy w...

Pracownik produkcyjny (Cieszyn i okolice)

ox.pl - Cieszyn, śląskie
OBOWIĄZKI: - obsługa maszyn produkcyjnych, - pakowanie i wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów, WYMAGANIA: - zdolności manualne, OFERUJEMY: - umowę o

SPRZEDAWCA

Zatrudnię studentkę na stanowisko: sprzedawca w sklepie dziecięcym. Wymagania: -legitymacja studentka -dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Osób do pakowania wkładek do obuwia

ox.pl - Skoczów, śląskie
Firma PER-MED Sp.J. poszukuje osób do pakowania wkładek do obuwia w Skoczowie ul. Górny Bór 5 Poszukujemy osoby w wieku 18 - 50 lat , pakowanie wkładek do

Pomoc kuchenna

ox.pl - Zebrzydowice, śląskie
Przyjmę pomoc kuchenną z pr. jazdy kat.b Praca głównie w...

PRACOWNIK PRODUKCJI

ox.pl - Skoczów, śląskie  2 lokalizacje
Firma KOAM w Skoczowie zatrudni pracowników produkcji w systemie tzw. 4-brygadowym (dzień 12h - noc 12h - 2 dni wolnego - ok 15 dni roboczych/ miesiąc) Praca

Barmanka, kelnerka

Zatrudnię barmankę i kelnerkę do pracy w...

Specjalista ds. IT

ox.pl - Skoczów, śląskie  1 lokalizacja
Firma Vifnet poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. IT Opis stanowiska: - Projektowanie oraz budowa sieci teleinformatycznej (optycznej GPON, radiowej

PRACA FIZYCZNA W SKOCZOWIE

Szlifowanie odlewów żeliwnych na terenie odlewni Teksid. Praca nie wymagająca żadnych kwalifikacji zawodowych, pełny etat, stabilne warunki. Zgłoszenia

Pracownik fizyczny

ox.pl - Chybie, śląskie  1 lokalizacja
Firma XCEL Sp. z o.o. Sp. komandytowa poszukuje pracownika fizycznego. Praca od pon do pt w godzinach 7:00-15:00 w formie stacjonarnej. Po okresie próbnym,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ox PL - Pawłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy