oferty pracy: Otto - Holandia

Rodzaj pracy
Lokalizacja

Znajdź vacatures voor Otto in "Holandia" z www.indeed.nl

oferty pracy 1 - 10 z 31

Wakacyjna praca na produkcji

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Holandia
Co będziesz robić: • Pakować produkty • Skanować • Zbierać zamówienia • Wykonywać ogólne pracy magazynowe Wymagania: • Chęć do pracy, • Gotowość do podjęcia

Pakowanie mięsa - Atrakcyjne bonusy!

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Oferta, którą czytasz dotyczy pakowania mięsa i ogólnych prac produkcyjnych dla Holenderskiej firmy

Pracownik produkcji - Pakowanie ziół

Opis stanowiska: - Pakowanie ziół - Naklejanie etykiet - Realizacja zamówień na magazynie - Wykonywanie bieżących prac magazynowych Oferujemy: - Atrakcyjne

Pracownik Magazynu z Odzieżą

Typ wakatu: praca tymczasowa Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego, możliwość pracy przez okres wakacji jak

Operator wózka widłowego - Holandia

OTTO POLSKA SP. Z O.O. - Holandia
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul...

Pracownik produkcji (branża ogrodnicza)

- Naklejanie etykiet - Realizacja zamówień na magazynie - Wykonywanie bieżących prac magazynowych Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stała ilość godzin

WAKACYJNE OFERTY NA TERENIE CALEJ HOLANDII - OD ZARAZ

Holandia
Najfajniejszą pracę wakacyjną znajdziesz oczywiście w OTTO Work Force! Szukasz pracy wakacyjnej w charakterze zbieracza zamówień, pakowacza lub na produkcji ?...

Zbieracz zamówień - Holandia

Praca w magazynie specjalizującym się w sprzedaży wysyłkowej obsługującej największe światowe marki w handlu elektroniką, odzieżą, art. papiernicze . Praca

Wakacyjna oferta pracy przy pakowaniu ksiazek - EDE

Holandia
Nie czekaj, wyslij nam juz dzis swoje CV i rozpocznij swoja wakacyjna przygode z OTTO Work Force. Szukasz wakacyjnej oferty pracy na okres paru tygodni?...

Pracownik Wakacyjny Praca na Magazynie

Szukasz pracy na wakacje? Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Oferujemy pracę w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.