oferty pracy: Optima - pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 13

PRACOWNIK BIUROWY

Studio55 Sp. z o.o. - Człuchów, pomorskie
Znasz systemy informatyczne do obsługi procesów magazynowych Comarch Optima obsługa Excel Co oferujemy? PRACOWNIK BIUROWY miejsce pracy:....

Koordynator w Dziale Call Center

Optima Sp. z o.o. - Wrzeszcz, pomorskie
Pracowałeś w Call Center lub zarządzałeś grupą telemarketerów? Szybka analiza i rozwiązywanie problemów to Twoja mocna strona? MS Office (a w szczególności

Specjalista ds. Obrotu Złotem

Optima Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Podziel się swoimi umiejętnościami i wykonuj z nami takie zadania jak: Weryfikacja autentyczności złota i biżuterii znajdujących się na stanie magazynowym

MAGAZYNIER

Posiadzasz dobra znajomość procesów związanych z logistyką magazynową i produkcyjną, praktyka we wdrażaniu zmian związanych z funkcjonowaniem magazynu Znasz...

SUPER SZEF DZIAŁU UTRZYMANIA SYSTEMÓW

Poszukiwany Super Szef! Zarządzałeś zespołem lub czujesz, że byłbyś w tym dobry? Naszych kilku informatyków czeka na przełożonego, który nie tylko wymaga,

Specjalista ds. Sprzedaży

Optima Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Zadania: aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów oraz usług oferowanych przez spółkę realizacja planów sprzedaży sporządzanie dokumentacji

Zobacz ogłoszenie

MAP solutions - Gdynia, pomorskie
MAP solutions od 1992 roku dostarcza, wdraża i tworzy rozwiązania IT do zarządzania firmą. Szerokie doświadczenie i kwalifikacje, w zakresie systemów

Kierownik Działu Utrzymania Systemów

Podziel się swoimi umiejętnościami i wykonuj z nami takie zadania jak: koordynacja pracy 5-osobowego Działu Utrzymania Systemów wsparcie techniczne

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

G&G Consulting - Gdańsk, pomorskie
Kontrakt
Samodzielne prowadzenie księgowości (księga handlowa) w systemie komputerowym OPTIMA, - Przygotowywanie deklaracji VAT i rozliczeń podatkowych, - Współudział w...

Asystent w Zespole Call Center

• Elastyczne godziny pracy – bez problemu pogodzisz studia z pracą • Wynagrodzenie dodatkowe uzależnione od wyników – wszystko zależy od Ciebie • Ciekawą

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Optima - pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy