oferty pracy 1 - 10 z 8 051

Operator maszyn Produkcyjnych, Praca z zakwaterowaniem

Allpersona GmbH - Niemcy
Firma Allpersona GmbH Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy, która juz od 15 lat prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani...

Operator urządzeń do konfekcjonowania

L'Oréal - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki na danym stanowisku: •Obsługa maszyn na linii konfekcjonowania, drobne interwencje w maszynach •Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – NIEMCY

JOBRUN - Niemcy
JobRun jest agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu

Pierwszy Operator Maszyny Introligatorskiej

LSC Communications - Polska
Miejsce pracy: Cała Polska Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie bieżącej realizacji zleceń

Operator maszyny obszywającej

KOMFORT - Stryków, mazowieckie
Obecnie do naszego Magazynu Centralnego w Strykowie/koło Łodzi poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Stryków, Tulipan Park Osoby

Operator maszyn.

Holandia  18 lokalizacji
Operator maszyn. Od 20-03 dla mezczyzny z komunikatywnym angielskim, prawem jazdy oraz aktualnym zaswiadczeniem o niekaralnosci. Praca 3-zmianowa. Zaklad

Operator traka taźmowego

Usługi Stolarsko-Ciesielskie Michał Ryduchowski - Rytel, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chłopowska 37, 89-642 Rytel, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zakres obowiązków: obsługa traka taśmowego Rodzaj umowy:...

Magazynier - operator wózka widłowego

PONETEX - Holandia
Wymagania Oczekiwania wobec kandydatów: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - wykształcenie minimum zawodowe, - uprawnienia na wózek widłowy, - mile

Operator wózka widłowego- Niemcy

WORKON - Niemcy
Agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na...

Operator linii produkcyjnej

epicom - Polska
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych Nadzór na poprawnym przebiegiem procesu Praca w systemie trzyzmianowym Wykonywanie drobnych prac

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.